Producent Zwilling
Kod producenta 53103-702-0
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
51 szt. do 48h
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 499,00 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni 459,08 zł
Nasza cena 459,08 zł PLN   NOWOŚĆ   ‐ 8%
Oszczędzasz 39,92 zł
Zwilling to niemiecka marka, która doskonale łączy tradycję z nowoczesnymi koncepcjami. Od 1731 roku jest pionierem w tworzeniu sztućców, noży oraz narzędzi kuchennych. Jednak marka cały czas stawia na rozwój i już teraz prezentuje nowy segment produktów elektrycznych Zwilling Enfinigy,(niekończąca się energia ) Produkty wyprodukowane z najwyższej jakości komponentów objętych 5 letnią gwarancją.  Dzięki niezawodności marka ciągle zdobywa uznanie wśród klientów.

Rozbudowany asortyment marki Zwilling pozwala na dopasowanie idealnego rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów. Niemiecka precyzja, wysoka jakość ,segment produktów premium ,nowoczesny i ponadczasowy styl to niewątpliwe zalety produktów ZwillingEnfinigy

Każdy z nas wie, że nie ma kuchni bez przypraw! Świeżo zmielone ziarna soli czy pieprzu nadadzą przygotowywanej potrawie odpowiedniego smaku i aromatu. Młynki elektryczne do przypraw to kolejna pozycja w rozbudowywanej serii Zwilling Enfinigy. Produkt łączy w sobie najwyższą jakość, z precyzją wykonania i ponadczasowym designem. Młynek do przypraw nadaje się do mielenia ziaren pieprzu, soli gruboziarnistej, suszonych ziół i przypraw.

Zestaw elektrycznych młynków do przypraw odznacza się nie tylko funkcjonalnością, ale też doskonale się prezentuje. Przed pierwszym użyciem młynka do przypraw należy go całkowicie naładować za pomocą dostarczonego kabla ładującego. Symbol baterii szybko miga: Niski poziom naładowania baterii Symbol baterii wolno miga: Bateria się ładuje Symbol baterii świeci: Ładowanie zakończone

Aby napełnić młynek do przypraw, przytrzymaj pojemnik na przyprawy i obróć obudowę zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Zdejmij obudowę i napełnij pojemnik przyprawą. Umieść obudowę z powrotem na pojemniku na przyprawy i zablokuj go, obracając w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

Przed użyciem młynka zdejmij pokrywę na spodzie pojemnika. Naciśnij i przytrzymaj włącznik/wyłącznik, aby obsługiwać młynek do przypraw. Ten proces aktywuje również oświetlenie na spodzie.   

 Ustawienie grubości mielenia -  obróć pokrętło zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby uzyskać drobniejsze mielenie. Obróć pokrętło w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby uzyskać grubsze mielenie.

Właściwości:
- Przeznaczenie: pieprz ziarnisty, sól gruboziarnista, suszone zioła i przyprawy
- Możliwość ustawienia grubości mielenia
- Nieścieralne żarna ceramiczne zapewniające pełne wydobycie aromatów przypraw
-Wygodne okienko do podglądu i oświetleniem LED automatycznie włączanym podczas mielenia
- Materiał: Tworzywo sztuczne
- Zasilanie: Bateria Li-Ion
-  Kabel ładowania:  USB Typ C, długość 0.5 m
-  Wymiary:  48 x 210 mm
- Gwarancja: 3 lata

 Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Zwilling Enfinigy  w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności