Producent Zwilling
Kod producenta 53006-002-0
Dostępność na zamówienie
Dostępność: zazwyczaj 3-4 tygodnie
Cena katalogowa 599,00 zł
Nasza cena 599,00 zł PLN   NOWOŚĆ  
Zwilling to niemiecka marka, która doskonale łączy tradycję z nowoczesnymi koncepcjami. Od 1731 roku jest pionierem w tworzeniu sztućców, noży oraz narzędzi kuchennych. Jednak marka cały czas stawia na rozwój i już teraz prezentuje nowy segment produktów elektrycznych Zwilling Enfinigy,(niekończąca się energia ) Produkty wyprodukowane z najwyższej jakości komponentów objętych 5 letnią gwarancją.  Dzięki niezawodności marka ciągle zdobywa uznanie wśród klientów.

Rozbudowany asortyment marki Zwilling pozwala na dopasowanie idealnego rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów. Niemiecka precyzja, wysoka jakość ,segment produktów premium ,nowoczesny i ponadczasowy styl to niewątpliwe zalety produktów ZwillingEnfinigy

Seria  Zwilling ENFINIGY niemieckiej marki Zwilling, to zbiór najpotrzebniejszych sprzętów AGD, które są bardzo funkcjonalne, a przy tym nie zajmują zbyt dużo miejsca w Twojej kuchni. Postaw na jakość, a nie rozmiar! Wyjątkowy design, materiał odporny na zarysowania i odbicia palców – stal nierdzewna. To jedne z wielu cech charakteryzujących nowy produkt marki Zwilling – czajnik elektryczny z izolacją ciepła. Wyposażony w dwie ścianki podtrzymujące temperaturę czajnika przez długi czas zapewniając tym samym chłodne ściany zewnętrzne. Ponadto wyposażony w funkcję ustawiania temperatury przy użyciu 7 różnych programów za pomocą 360 stopniowej stacji na dotykowym wyświetlaczu.  Bezspoinowy czajnik o pojemności 1,5l  wykonany ze stali nierdzewnej o mocy 1850 Watt to must- have każdej kuchni.  Dodatkowo posiada również  filtr antywapienny, który zatrzymuje wszelkie osady oraz poprawia smak gotowanej wody. Czajnik został tak zaprojektowany aby po jego podniesieniu automatycznie się wyłączył co zapobiega przegrzaniu się.

Wbudowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem zapewni dodatkowe bezpieczeństwo w użytkowaniu czajnika.

Dane techniczne :
-podwójna ścianka zapewniająca temperaturę w środku nawet do 30 minut  oraz  chłodną obudowę na zewnątrz
- 7 programów zapewniających dobranie odpowiedniej temperatury
-utrzymanie temperatury na poziomie 100 stopni umożliwiające sterylizację butelek dla dzieci
-70- stopniowe otwarcie uniemożliwia bezpośredni kontakt z gorącą para
- wbudowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem
-czajnik ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 l i mocy 1850 Watt
-antywapienny filt wykonany częściowo ze stali nierdzewnej
-wbudowany zwijacz kabla umożliwia łatwiejsze przechowywanie
-projekt włoskiego duetu projektantów : Mateo Thun & Antonio Rodriguez opracowany zaś w Niemczech przez Zwilling

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Zwilling Enfinigy  w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności