Producent WMF
Kod producenta 415440011
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
2 szt. do 48h
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 3 599,00 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni 3 167,12 zł
Nasza cena 3 167,12 zł PLN   NOWOŚĆ   ‐ 12%
Oszczędzasz 431,88 zł
Nowość 2022! Innowacyjny, a wręcz rewolucyjny - tak można określić nowy model grilla elektrycznego marki WMF Electro, który dodatkowo łączy w sobie funkcję piekarnika! 

Profi Plus Urban Master Grill to pierwszy, zewnętrzny grill elektryczny 2 w 1 z zintegrowanym piekarnikiem. Dzięki dużej mocy 3000 watów może osiągać wręcz  ekstremalnie wysokie temperatury na ruszcie do nawet 320 °C ! Takie wartości zapewniają optymalne rezultaty grillowania. Dwie emaliowane, żeliwne płyty grillowe o otwartych żebrach pomagają idealnie rozprowadzać ciepło. Przygotowywana potrawa będzie więc idealnie upieczona z każdej strony. Grill zewnętrzny Profi Plus Urban Master WMF posiada też osłonę przeciwwiatrową, co chroni żywność przed zabrudzeniem. Łatwość w obsłudze grilla zapewnia technologia WMF Easy Handling , czyli proste w obsłudze pokrętła, przyciski dotykowe i wyświetlacz LED umieszczone w uchwycie grilla. Dodatkowo grill posiada możliwość podłączenie termometru do pieczonego mięsa aby kontrolować stopień wysmażenia. Grill posiada kompaktowe rozmiary, i jak sama nazwa wskazuje idealnie nadaje się do użytku na naszych balkonach i tarasach, czy niewielkich ogródkach. 

Dzięki funkcji 2 w 1 możesz jednocześnie grillować ulubione mięso, a  w piekarniku podgrzewać np. pieczywo lub przygotowywać inne dodatki. Piekarnik może nam również służyć do podgrzania lub utrzymania temperatury ugrillowanych wcześniej potraw. Maksymalna temperatura, jaką można ustawić to 200 stopni C, a więc bez problemu upieczesz w piekarniku ulubione dodatki.  Dzięki bezpiecznej szybie w drzwiach piekarnika możesz obserwować pieczenie i upewnić się, że nic się nie przypali. Praktyczną funkcją jest również oświetlenie piekarnika: lampka świeci przez 30 sekund, a następnie wyłącza się automatycznie.

Właściwości:
- elektryczny grill do użytku zewnętrznego 2 w 1 z zintegrowanym piekarnikiem,
- umożliwia grillowanie w temperaturach powyżej 300 st. C,
- posiada 2 emaliowane, żeliwne płyty grillowe,
- wyposażony w piekarnik (max. 200 st. C) ze szklaną klapą,
- technologia WMF Easy Handling - łatwe w obsłudze pokrętła, przyciski dotykowe i wyświetlacz LED umieszczone w uchwycie,
- w panelu sterowania można znaleźć m.in. opcje włączania / wyłączania grilla, ustawienia minutnika (max. 9 h 59 min), zmiany skali ze stopni Celsjusza na stopnie Fahrenheita oraz pokrętło do zmiany temperatury (zakres 9 stopni od 100°C do 340°C, co 30°C)
- sygnalizacja za pomocą odpowiednich kolorów diod np. o zakończeniu procesu nagrzewania czy dźwiękowo m.in. o zbliżającym się końcu czasu pieczenia/grillowania.
- umożliwia podłączenie termometru do mięsa,
- posiada boczne półki do odłożenia np. ketchupu,
Dane techniczne:
- Moc: 3000 W.
- Napięcie: 230 – 240 V.
- Częstotliwość: 50 – 60 Hz.
- Waga netto: 17 kg.
- Waga brutto: 20 kg.
- Wymiary:
– 52 x 36,5 x 99,8 cm (zamknięty: dł. x szer. x wys.),
– 91,9 cm (dł. z bocznymi półkami),
– 119,4 cm (wys. z otwartą osłoną)
- Kolor: srebrny, czarny
- Materiał: stal nierdzewna Cromargan, żeliwo, szkło, tworzywo sztuczne
- Kolekcja: Profi Plus.

Współpracujemy z  oficjalnym dystrybutorem marki WMF w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.
 
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl 
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności