Producent WMF
Kod producenta 415240011
Dostępność na zamówienie
Dostępność: zazwyczaj 3-4 tygodnie
Cena katalogowa 429,00 zł
Nasza cena 407,55 zł PLN   NOWOŚĆ   ‐ 5%
Oszczędzasz 21,45 zł
Płyta indukcyjna z możliwością przenoszenia niemieckiej marki WMF to idealny elemnt naszej kuchni. Genialnie sprawdzi się podczas gotowania w małych pomieszczeniach, ogrodzie czy tarasie. Wykonana ze szkła ceramicznego jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości. Dzięki 8-stopniowej skali ustawień mocy potrawy gotują się szybciej niż na kuchence elektrycznej. Posiada 6 poziomów gotowania: podgrzewanie, podgrzewanie mleka, gotowanie poniżej temperatury wrzenia, gotowanie na parze, smażenie oraz szybkie podgrzewanie. Na panelu dotykowym znajdziemy timer i podświetlony wyświetlacz cyfrowy, co ułatwi naszą pracę. Przeznaczona do naczyń o śr. 18-28 cm, o max. wadze z zawartością 6 kg, posiada funkcję automatycznego wyłączania jeżeli wyczuje cięższe naczynia niż te w zaleceniach.

Właściwości: 
- materiał: szkło ceramiczne, tworzywo sztuczne,
- moc: 220-240 V~, 50-60 Hz, 1890-2205 W,
- wymiary: 29,1 cm x 4,8 cm x 48,1 cm,
- 8-stopniowa skala ustawień mocy,
- 6 poziomów gotowania,
- wbudowany timer i cyfrowy wyświetlacz na panelu dotykowym,
- funkcja automatycznego wykrywania naczyń nienadających się na płytę – urządzenie nie włączy się,
- Przeznaczona do naczyń o śr. 18-28 cm, o max. wadze z zawartością 6 kg, posiada funkcję automatycznego wyłączania jeżeli wyczuje cięższe naczynia niż te w zaleceniach,
- czyścić wilgotną ściereczką (po wystudzeniu) i wytrzeć do sucha,
- na płytę nie nadają się: naczynia ceramiczne, miedziane, aluminiowe, inne niemetalowe, naczynia ze szkła żaroodpornego, naczynia z nóżkami, naczynia bez całkowicie płaskiego dna, naczynia ze stali nierdzewnej bez ferromagnetycznego dna.

Niezwykły design, funkcjonalność i niepodważalna jakość idealnie opisują markę WMF.

Od 1853 roku zachwyca nas unikatowymi akcesoriami kuchennymi WMF, które charakteryzują się nie tylko stylowym wzornictwem, ale również najwyższą jakością. WMF to światowy producent, mający w swojej ofercie nie tylko akcesoria kuchenne WMF, ale też garnki niemieckie, a nóż WMF to niezbędny dodatek w każdej kuchni.

Marka WMF spełnia najwyższe standardy użyteczności i designu, tworząc własny niepowtarzalny styl. Ustanawianie nowych trendów i standardów codziennego życia to główne założenia marki, które skutecznie wdraża tworząc znane na całym świecie akcesoria kuchenne WMF.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki WMF w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności