WMF ELECTRO


Firma WMF, założona została w 1853r i znana jest głównie z wyjątkowego wzornictwa, połączonego z funkcjonalnością. Od samego początku, firma dąży do tego, aby tworzyć produkty spełniające najwyższe wymagania zarówno w zakresie designu, ale również użyteczności. Marka, dążąc do ciągłego rozwoju stworzyła linię electro. Linia ta zachwyci zarówno jakością, jak i prostotą użytkowania. Wszystkie produkty najnowszej linii marki WMF, między innymi grill elektryczny WMF electro, czy też czajnik elektryczny WMF electro, a także blender WMF electro wykonane są z opatentowanej przez firmę nierdzewnej stali Cromargan, która jest swoistym symbolem firmy i zapewni produktom ochronę na lata.
Grill elektryczny WMF sprawi, że zapach grillowanych potraw będzie unosił się w kuchni kiedy tylko zapragniemy. Grill elektryczny WMF electro sprawdzi się również dla osób ceniących sobie zdrowe odżywianie. Wyjątkowe jest to, że grill elektryczny WMF jest urządzeniem, spełniającym dwie funkcje. Grill elektryczny WMF electro to zarówno grill, jak i opiekacz. Grill elektryczny WMF to bardzo praktyczne urządzenie, wykonane z najwyższej jakości materiałów.
Aromatyczna kawa, czy herbata? Czajnik elektryczny WMF electro sprawdzi się najlepiej do zagotowania wody. Czajnik elektryczny WMF electro to prostota wykonania, połączona z wyjątkową jakością. Czajnik elektryczny WMF electro będzie idealnym dodatkiem w każdej kuchni.
Pyszne smoothie? Blender WMF electro poradzi sobie świetnie w wielu sytuacjach. Szatkowanie, ubijanie, siekanie, blender WMF electro to urządzenie niezwykle praktyczne! Przekonaj się o tym w swojej kuchni. Blender WMF wykonany został z najwyższej jakości stali Cromargan. Blender WMF posiada kilka poziomów prędkości oraz niezwodny nożyk ze stali nierdzewnej.
W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko blender WMF, czajnik elektryczny WMF, czy grill elektryczny marki WMF, ale również wiele innych produktów wartych uwagi, zapraszamy!
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności