Producent WMF
Kod producenta 1891949998
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 1 549,00 zł
Nasza cena 1 549,00 zł PLN    
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Te noże nie tylko dobrze wyglądają. Są też superporęczne! Jeżeli chwycisz nóż pośrodku, uchwyt sam się dopasuje do kształtu dłoni, o górna krawędź ostrza ułoży się pomiędzy kciukiem, a palcem wskazującym. Dzięki temu zręcznie i bez większego wysiłku pokroisz wszystko to, na co masz ochotę. Dzięki nowoczesnej technologi udało się to, co kiedyś nie było możliwe. Stal z której zrobione są noże to połączenie różnych, specjalistycznych rodzajów stali o niezwykłej trwardości i wytrzmałości. Noże Damasteel są wobec tego niesamowicie ostre, a wyglądem przypominają ostrza wytwarzane metodami rzemieślniczymi ze sali damasceńskiej. 

Nóż na całej swojej długości został poddany obróbce młotem kuźniczym i dzięki temu jest niezwykle ostry. Technologia Performance Cut sprawia, że nóż na długo pozostaje jak nowy. Jego ergonomiczny kształt daje nam wrażenie jakby nóż zaprojektowany był specjalnie do naszej dłoni. Pięć serii marki WMF daje gwarancję, że znajdziesz nóż odpowiedni dla siebie.

Wszystkie noże z serii Damasteel marki WMF zapakowane są w elegancką, drewnianą szkatułkę.

Właściwości:
Zalecane mycie ręczne
Pokryte powłoką Cromargan, odporną na zarysowania i zniszczenia
Ostrze Performance Cut
Całkowita długość 32 cm.

Współpracujemy z  oficjalnym dystrybutorem marki WMF w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.plZapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności