Winter Glow


Nowość 2023!

Kolekcja Winter Glow od Villeroy & Boch, to najnowsza świąteczna propozycja dla wszystkich miłośników prostego, estetycznego i minimalistycznego  stylu skandynawskiego.  Równe formy naczyń wykonane w jasnych, kojących barwach z materiału przypominającego naturalny kamień. Dodatkowo naczynia ozdobione zostały delikatnym dekorem w postaci drobnych, złotych gwiazdek. Niektóre elementy kolekcji zostały "oblane" dodatkową warstwą porcelany, która imituje lukier lub śnieżny puch. Kolekcja Winter Glow w elegancki i subtelny sposób dekoruje nasz dom na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Jest idealna dla wszystkich miłośników prostego, nowoczesnego designu. Elementy z kolekcji wprowadzą świąteczną atmosferę, otaczając nas aurą ciepła i spokoju.

Święta Bożego Narodzenia to niepodważalnie jeden z najmilszych momentów w roku. Cudowne ciepło rozchodzi się po wszystkich kątach, wyjątkowa aura przepełnia każde miejsce, wszędzie widać, czuć i słychać bożonarodzeniową magię. Villeroy&Boch pragnie z Tobą dzielić ten świąteczny czas. To rodzinna firma, która rozumie ideę Świąt Bożego Narodzenia i celebruje ją z należytym szacunkiem. By uczcić ten wyjątkowy czas, stworzyła magiczną kolekcję porcelany stołowej, która z pewnością trafi nawet w najbardziej wyrafinowane gusta. Pozwól, aby bożonarodzeniowe dodatki rozświetliły Twój dom. Czujesz już unoszący się zapach, jeszcze ciepłych, świeżo wypiekanych pierniczków?

Kolekcja Winter Glow należy do serii kolekcji LIKE BY VILLEROY BOCH, które zachwycają swoją nowatorską i niesztampową linią. Idealnie sprawdzą się dla osób ceniących innowacyjność , które chętnie próbują czegoś nowego.

Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności