Producent Wedgwood
Kod producenta W-50132709746
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
2 szt. do 4 dni roboczych
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 1 599,00 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni 1 599,00 zł
Nasza cena 1 599,00 zł PLN   NOWOŚĆ  
Chinoiserie Green to jedna z kolekcji stworzonych w ramach owocnej współpracy brytyjskiego projektanta Jaspera Conrana z angielską manufakturą porcelany Wedgwood. Nowoczesna w swoich kształtach, a przy tym ozdobiona w piękny, elegancki i klasyczny sposób. Kolekcja Chinoiserie Green powstała na bazie XVIII wiecznego trendu zdobienia porcelany w stylu Dalekiego Wschodu, gdzie przeważającym motywem były te kwiatowe. Delikatne kwiaty, ptaki i motyle zostały "naniesione" przez projektanta wprawną kreską na wyróżniające się głębokie, zielone tło, tworząc spójny obraz na porcelanowych przedmiotach. Całość zwieńczona została platynową obwódką, która nadaje kolekcji nowoczesnego charakteru.

Jasper Conran to uznany, brytyjski projektant, który tworzy swoje projekty od blisko trzydziestu lat. Współpracę z marką Wedgwood rozpoczął w 2001 roku tworząc niepowtarzalne, inspirujące projekty, które stały się prawdziwymi bestsellerami i najlepszymi kolekcjami marki. Cechą charakterystyczną projektanta jest połączenie prostego, nowoczesnego stylu z eleganckimi, a przy tym wyraźnymi zdobieniami. Większość kolekcji stworzonych przez Conrana można ze sobą dowolnie łączyć ze względu na spójność jego stylu.

Właściwości:
-  duża misa na owoce, warzywa lub sałatki,
- średnica: ok 30 cm, 
- wysokość: 9,4 cm,
- pojemność: 3,5 l,
- materiał: porcelana kostna Bone Premium,
- brzeg pokryty platyną,
- możliwość mycia w zmywarce,
- kolekcja: Jasper Conran Chinoiserie Green.

Wedgwood to jedna z najsłynniejszych i najbardziej ekskluzywnych manufaktur porcelany na świecie. Produkty marki to synonim klasyki i elegancji na najwyższym poziomie. Marka założona już w 1759 roku przez Josiah Wedgwood`a – znakomitego rzemieślnika i garncarza zyskała uznanie prawdziwych miłośników luksusowej porcelany, goszcząc w domach  na całym świecie. Wedgwood to bez wątpienia jeden z angielskich symboli. 
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności