Producent Weber
Kod producenta 0077924004773a
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 1 799,00 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni 1 799,00 zł
Nasza cena 1 799,00 zł PLN    
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Weber to amerykańska marka tworząca najlepsze grille na świecie. Grille marki Weber dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu zastosowanemu w produkcji są idealne do użytku domowego, jak i w pełni profesjonalnego. Dzięki grillom Webera uzyskasz idealnie wysmażone mięso, ryby oraz warzywa bez jakichkolwiek trudności. Wszystko dzięki specjalnemu systemowi kontrolowania temperatury wewnątrz grilla oraz pozostałym rozwiązaniom technicznym wypracowanym przez inżynierów marki na przestrzeni lat. Motto producenta: „Sukces to przekonanie do swoich produktów i pasja”, jest aktualne również w dzisiejszej ofercie marki. Skonstruowany w 1952 r. kulisty grill z kopułą do dnia dzisiejszego stanowi symbol amerykańskiej "rewolucji" w dziedzinie grillowania.

Innowacyjna wędzarnia Smokey Mountain Cooker marki Weber umożliwia powolne  wędzenie sporych kawałków mięsa, pieczeni oraz ryb na dwóch poziomach na ruszcie o średnicy 47 cm. Duże drzwiczki wykonane ze stali nierdzewnej pozwalają na dokładanie brykietu czy też drewna a ekran termiczny umieszczony pod główną konstrukcją przeciwdziała promieniowaniu ciepła w dół. Zaś  otwory wentylacyjne umożliwią łatwe obniżenie lub podwyższenie temperatury wędzenia. Dodatkowo dzięki termometrowi wbudowanemu w pokrywę możemy kontrolować cały proces i temperaturę panującą w środku urządzenia.
 
Właściwości:
-Termometr wbudowany w pokrywę
- Uchwyt z osłoną termiczną
- 3 niezależnie regulowane otwory wentylacyjne umożliwiają optymalny
   dopływ powietrza
- 2 ruszty do wędzenia i grillowania ze stali platerowanej
- Pojemnik na wodę, misa, pokrywa i środkowy pierścień pokryte emalią porcelanową
- Masywny ruszt do brykietu z grubej stali
- Łatwy dostęp do rusztu na brykiet
- Miarka do brykietu w zestawie
- Pokrowiec na grilla zawarty w zestawie: chroni przed deszczem i
   zabrudzeniem
-10 lat ograniczonej gwarancji

Kod producenta : 721004

Marka Weber wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie miała początki produkcja pierwszych grilli marki. Firma, której domeną jest produkcja wysokiej klasy grillów, szybko osiągnęła sukces i stała się dostępna w krajach na całym świecie. Między innymi w Niemczech, Australii, Czechach, Kanadzie, Belgii, Danii, Hiszpanii, Szwecji, Turcji, Wielkiej Brytanii, Słowenii, RPA czy choćby na Cyprze. Pierwszym grillem, który wyniósł markę Weber na sam szczyt był grill o kształcie kuli, który pomógł zrewolucjonizować dotychczasowe grillowanie. Wymyślony przez George Stephen , który przeciął boje pływackie w pół aby usmażyć mięso i wykorzystał je, jako bazę do swojego grilla. Pozwoliło to na wprowadzenie systemu kontrolowania temperatury i jednocześnie ułatwiło czynność grillowania milionom Amerykanów. Tak powstała w 1952 r. firma Weber-Stephen Products LCC, która swoją popularnością cieszy się do dnia dzisiejszego. 

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Weber w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz również martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności