Producent Weber
Kod producenta 44012133
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 2 799,00 zł
Nasza cena 2 799,00 zł PLN    
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Weber to amerykańska marka tworząca najlepsze grille na świecie.Grille marki znane są na całym świecie, ułatwiając nam przygotowanie ogrodowego przyjęcia z grillowanymi przysmakami. Grille marki Weber dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu zastosowanemu w produkcji są idealne do użytku domowego, jak i w pełni profesjonalnego.Dzięki grillom Webera uzyskasz idealnie wysmażone mięso, ryby oraz warzywa bez jakichkolwiek trudności. Wszystko dzięki specjalnemu systemowi kontrolowania temperatury wewnątrz grilla oraz pozostałym rozwiązaniom technicznym wypracowanym przez inżynierów marki na przestrzeni lat. Motto producenta: „Sukces to przekonanie do swoich produktów i pasja”, jest aktualne również w dzisiejszej ofercie marki. Skonstruowany w 1952 r. kulisty grill z kopułą do dnia dzisiejszego stanowi symbol amerykańskiej "rewolucji" w dziedzinie grillowania.

Spirit II E-220 GBS gazowy marki Weber, to niezbędny element wyposażenia naszego domu i ogrodu. Innowacyjny grill posiada dwa palniki ze stali nierdzewnej, które równomiernie rozprowadzają ciepło na ruszcie. Ruszt z żeliwa pokryty emalią porcelanową jest niezwykle trwały. Wmontowane palniki pozowlą na ustawienie temperatury odpowiedniej do danej potrawy. Stoliki ułatwią przygotowywanie potraw. Piękny design pozowli cieszyć się grillowaniem potraw w naszym ogrodzie.

Właściwości:
- 2 palniki ze stali nierdzewnej równomierne rozprowadzają ciepło na ruszcie
- Palnik boczny o mocy 3,5 kW
- Żeliwny ruszt GBS pokryty emalią porcelanową
- Szyny aromatyzujące Flavorizer Bars pokryte emalią porcelanową
- Elektroniczny zapłon Infinity gwarantuje bezproblemowe działanie na lata
- Termometr wbudowany w pokrywę
- Kompaktowy system odprowadzania tłuszczu Catch Pan & Drip Pan Only
- Kompatybilny z iGrill 3 (akcesorium sprzedawane oddzielnie)
- Stoliki i panel kontrolny wykonane ze stali szlachetnej
- Składany lewy stolik boczny
- Deflektor cieplny ze stali nierdzewnej
- Wózek o otwartej konstrukcji

Gwarancja na poszczególne elementy:

-Pokrywa, piekarnik i konstrukcja grilla – 10 lat
-Palniki ze stali nierdzewnej – 10 lat
-Zapalnik elektryczny – 10 lat
-System odprowadzania tłuszczu – 10 lat
-Ruszty żeliwne emaliowane – 5 lat
-Szyny aromatyzujące Flavorizer – 5 lat
-Pozostałe elementy – 2 lata


Marka Weber wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie miała początki produkcja pierwszych grilli marki. Firma, której domeną jest produkcja wysokiej klasy grillów, szybko osiągnęła sukces i stała się dostępna w krajach na całym świecie. Między innymi w Niemczech, Australii, Czechach, Kanadzie, Belgii, Danii, Hiszpanii, Szwecji, Turcji, Wielkiej Brytanii, Słowenii, RPA czy choćby na Cyprze. Pierwszym grillem, który wyniósł markę Weber na sam szczyt był grill o kształcie kuli, który pomógł zrewolucjonizować dotychczasowe grillowanie. Wymyślony przez George Stephen , który przeciął boje pływackie w pół aby usmażyć mięso i wykorzystał je, jako bazę do swojego grilla. Pozwoliło to na wprowadzenie systemu kontrolowania temperatury i jednocześnie ułatwiło czynność grillowania milionom Amerykanów.Tak powstała w 1952 r. firma Weber-Stephen Products LCC, która swoją popularnością cieszy się do dnia dzisiejszego. 

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Weber w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz również martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności