Producent Weber
Kod producenta 17684
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 44,90 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni 44,90 zł
Nasza cena 44,90 zł PLN    
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Weber to amerykańska marka tworząca najlepsze grille na świecie. Grille marki znane są na całym świecie, ułatwiając nam przygotowanie ogrodowego przyjęcia z grillowanymi przysmakami. Grille marki Weber dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu zastosowanemu w produkcji są idealne do użytku domowego, jak i w pełni profesjonalnego. Dzięki grillom Webera uzyskasz idealnie wysmażone mięso, ryby oraz warzywa bez jakichkolwiek trudności. Wszystko dzięki specjalnemu systemowi kontrolowania temperatury wewnątrz grilla oraz pozostałym rozwiązaniom technicznym wypracowanym przez inżynierów marki na przestrzeni lat. Motto producenta: „Sukces to przekonanie do swoich produktów i pasja”, jest aktualne również w dzisiejszej ofercie marki. Skonstruowany w 1952 r. kulisty grill z kopułą do dnia dzisiejszego stanowi symbol amerykańskiej "rewolucji" w dziedzinie grillowania.

Płyn do czyszczenia emalii marki Weber w  sprayu,  rozpyla drobną mgiełkę, osiadającą na emaliowanych elementach. Preparat ten skutecznie rozpuszcza tłuszcz, resztki potraw i wszelki brud, powodując  idealne wyczyszczenie emaliowanych powierzchni. Innowacyjna konstrukcja butelki i pompki działa błyskawicznie, nadając piękny połysk.

Właściwości :
-Pojemność: 300 ml
-Składniki: niejonowe środki powierzchniowo czynne <5%
-Przechowywanie: w temperaturze pokojowej.

Sposób użycia:
Upewnij się, że grill ostygł. Rozpyl na powierzchniach ze stali nierdzewnej i pozostaw na 30 sekund. Wytrzyj miękką, suchą ściereczką pamiętając, aby przecierać wzdłuż ziarna. W razie potrzeby powtórzyć.

Kod producenta : 17684

Marka Weber wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie miała początki produkcja pierwszych grilli marki. Firma, której domeną jest produkcja wysokiej klasy grillów, szybko osiągnęła sukces i stała się dostępna w krajach na całym świecie. Między innymi w Niemczech, Australii, Czechach, Kanadzie, Belgii, Danii, Hiszpanii, Szwecji, Turcji, Wielkiej Brytanii, Słowenii, RPA czy choćby na Cyprze. Pierwszym grillem, który wyniósł markę Weber na sam szczyt był grill o kształcie kuli, który pomógł zrewolucjonizować dotychczasowe grillowanie. Wymyślony przez George Stephen , który przeciął boje pływackie w pół aby usmażyć mięso i wykorzystał je, jako bazę do swojego grilla. Pozwoliło to na wprowadzenie systemu kontrolowania temperatury i jednocześnie ułatwiło czynność grillowania milionom Amerykanów. Tak powstała w 1952 r. firma Weber-Stephen Products LCC, która swoją popularnością cieszy się do dnia dzisiejszego.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Weber w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz również martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności