Producent Weber
Kod producenta 17301004
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 1 699,00 zł
Nasza cena 1 699,00 zł PLN    
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Weber to amerykańska marka tworząca najlepsze grille na świecie. Grille marki Weber dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu zastosowanemu w produkcji są idealne do użytku domowego, jak i w pełni profesjonalnego.Dzięki grillom Webera uzyskasz idealnie wysmażone mięso, ryby oraz warzywa bez jakichkolwiek trudności. Wszystko dzięki specjalnemu systemowi kontrolowania temperatury wewnątrz grilla oraz pozostałym rozwiązaniom technicznym wypracowanym przez inżynierów marki na przestrzeni lat. Motto producenta: „Sukces to przekonanie do swoich produktów i pasja”, jest aktualne również w dzisiejszej ofercie marki. Skonstruowany w 1952 r. kulisty grill z kopułą do dnia dzisiejszego stanowi symbol amerykańskiej "rewolucji" w dziedzinie grillowania.

Grill Master-Touch® GBS Premium E-5770 marki Weber, to niezbędny element wyposażenia naszego domu i ogrodu. Innowacyjny grill węglowy pokryty emalią porcelanową jest trwały i odporny na korozje. Termometr wbudowany w pokrywę pozwoli na idealne wysmażenie mięsa, ryby czy warzyw. Legendarny grill posiada funkcję wędzarni, dzięki której w niskiej temperaturze uwędzimy żeberka. Oszczędne zużycie paliwa zapewni zamontowany pierścień węglowy i pokrywa zaczepiona na zawiasach.

Właściwości:
- Wymiary: pokrywa otwarta (wys. x szer. x gł.) 141 x 65 x 76 cm,
- Średnica: 57 cm,
- Rodzaj paliwa: węgiel drzewny,
- Kocioł i pokrywa pokryte emalią porcelanową,
- Uchylny ruszt do grillowania ze stali nierdzewnej, do którego pasują akcesoria GBS,
- Ruszt na węgiel z grubej stali,
- Termometr wbudowany w pokrywę,
- Odporne na rdzę aluminiowe przesłony wentylacyjne,
- Char Ring i Diffuser System idealny do wędzenia i powolnego grillowania,
- Wytrzymałe koła odporne na warunki pogodowe,
- Zawias pokrywy, trzyma pokrywę podczas sprawdzania żywności,
- System czyszczenia One-Touch wykonany ze stali nierdzewnej,
- Wyjmowany popielnik o dużej pojemności, silikonowy uchwyt,
- Uchwyt iGrill - utrzymuje iGrill pod ręką,

Gwarancja na poszczególne elementy:
-Kocioł i pokrywa pokryte emalią porcelanową – 10 lat
-System czyszczenia One-Touch – 5 lat
-Uchwyty i inne elementy z kompozytu – 5 lat
-Pozostałe elementy – 2 lataMarka Weber wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie miała początki produkcja pierwszych grilli marki. Firma, której domeną jest produkcja wysokiej klasy grillów, szybko osiągnęła sukces i stała się dostępna w krajach na całym świecie. Między innymi w Niemczech, Australii, Czechach, Kanadzie, Belgii, Danii, Hiszpanii, Szwecji, Turcji, Wielkiej Brytanii, Słowenii, RPA czy choćby na Cyprze. Pierwszym grillem, który wyniósł markę Weber na sam szczyt był grill o kształcie kuli, który pomógł zrewolucjonizować dotychczasowe grillowanie. Wymyślony przez George Stephen , który przeciął boje pływackie w pół aby usmażyć mięso i wykorzystał je, jako bazę do swojego grilla. Pozwoliło to na wprowadzenie systemu kontrolowania temperatury i jednocześnie ułatwiło czynność grillowania milionom Amerykanów.Tak powstała w 1952 r. firma Weber-Stephen Products LCC, która swoją popularnością cieszy się do dnia dzisiejszego. 

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Weber w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz również martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności