Villeroy & Boch To Go
Nowa kolekcja " To Go" niemieckiej marki V&B to odpowiedź na coraz aktywniejszy tryb życia każdego z nas. "To Go" została stworzona dla osób, które często i długo przebywają poza domem, a przy tym zdrowo się odżywiają i dbają o ekologię. Dzięki naczyniom z serii możesz zrezygnować z plastiku! Porcelanowe miseczki w różnych rozmiarach wyposażone są w zamknięcia z silikonowymi uszczelkami, dzięki czemu bezpiecznie możemy przetransportować przygotowany wcześniej posiłek do pracy.  Porcelanowe kubki do kawy lub herbaty na wynos to elegancka odpowiedź na plastikowe lub stalowe termosy, a przecież wszyscy miłośnicy kawy wiedzą, że ta najlepiej smakuje z pięknej zastawy. Warto dodać, że dzięki odpowiednim zabezpieczeniom i użytym materiałom nasz posiłek "nie wydostanie się" z naczynia do naszych toreb, a także nie zmieni swojego smaku i aromatu. Seria "To Go" to eleganckie i praktyczne naczynia, które możesz zabrać ze sobą w podróż lub do pracy. Ciesz się pełnią smaków i pięknem naczyń niemieckiej marki V&B gdziekolwiek jesteś! 

W ramach serii powstała 4 warianty kolekcji: "To Go" - podstawowa wersja kolekcji, cała biała, pozbawiona zdobień. To minimalistyczna i uniwersalna wersja kolekcji idealna dla osób, które cenią sobie prostotę i klasykę. Naczynia idealnie komponują się z każdą posiadaną już przez nas kolekcją i mogą stanowić jej uzupełnieni.

"To Go Jade", " To Go Rose", " To Go Indigo" , to z kolei wersje naczyń do zabrania na wynos, które zostały ozdobione wzorami z kolekcji "Rose Caro", "Jade Caro" i "Indigo Caro". Piękne, oryginalne zdobienia w stylu vintage, już zawsze możesz mieć przy sobie. 

Ciesz się pełnią smaków z naczyniami marki Villeroy&Boch, gdziekolwiek jesteś!

Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności