Villeroy & Boch - Rose Garden Home


Kolekcja Rose Garden ukazuje romantyczny styl vintage. Stylowo, swobodnie i w zgodzie z naturą – taki właśnie był zamysł niemieckiej marki Villeroy& Boch podczas tworzenia najnowszej kolekcji Rose Garden. Kolekcja została stworzona nie tylko z myślą o wystawnych przyjęciach, ale o ucztach w plenerze – w myśl idei jakość tkwi w prostocie, a piękno w szczegółach.

Rose Garden Home to seria wazonów, które swoim designem odzwierciedlają te cechy. Piękne kształty, delikatna linia i uroczy, romantyczny kolor. Delikatny design produktów ma być tłem dla pięknych kwiatów. Wazony z kolekcji Rose Garden pasują zarówno do nowoczesnych, jak i rustykalnych wnętrz.  Każdy z nich idealnie podkreśli piękno wiosennych bukietów.  Wazony występują w delikatnym różowym kolorze oraz w wersji przezroczystej. Każdy z nich trafi w gusta zarówno wielbicieli ponadczasowej klasyki, jaki i romantycznych klimatów. 

Współpracujemy  oficjalnym dystrybutorem marki Villeroy& Boch w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. 

Nie musisz również martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! 
tel. 660 56 57 58 
e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności