Producent Villeroy & Boch
Kod producenta 14-8640-6521
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 149,00 zł
Nasza cena 149,00 zł PLN    
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.


OFERTA WAŻNA TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

Święta Bożego Narodzenia to niepodważalnie jeden z najmilszych momentów w roku. Cudowne ciepło rozchodzi się po wszystkich kątach, wyjątkowa aura przepełnia każde miejsce, wszędzie widać, czuć i słychać bożonarodzeniową magię. 
Villeroy&Boch pragnie z Tobą dzielić ten świąteczny czas. To rodzinna firma, która rozumie ideę Świąt Bożego Narodzenia i celebruje ją z należytym szacunkiem. By uczcić ten wyjątkowy czas, stworzyła magiczną kolekcję porcelany stołowej, która z pewnością trafi nawet w najbardziej wyrafinowane gusta. Pozwól, aby bożonarodzeniowe dodatki rozświetliły Twój dom. Czujesz już unoszący się zapach, jeszcze ciepłych, świeżo wypiekanych pierniczków?

Nostalgic Melody to jedna z najbardziej urokliwych kolekcji świątecznych marki Villeroy&Boch. Seria składa się z pięknie, misternie wykonanych figurek nawiązujących do tematyki Świąt Bożego Narodzenia. Dodatkowo każda z nich to pozytywka wygrywająca najpopularniejsze świąteczne melodie. Figurki z kolekcji, to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników świątecznych ozdób niemieckiej marki oraz idealny pomysł na prezent dla naszych najbliższych!

Życzymy samych dobroci!

Właściwości:
- wymiary: 13 x 8 x 11,5 cm
- pozytywka w kształcie pociągu z Mikołajem,
- gra melodię "Santa Claus Is Coming To Town",
- wykonana z wysokiej jakości porcelany PREMIUM, częściowo malowana ręcznie.

Już od ponad sześciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Villeroy&Boch w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! 
tel. 660 56 57 58 
e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności