Villeroy & Boch Malindi


Kolekcja Malindi zaprasza w niesamowitą podróż śladami portugalskiego żeglarza Vasco da Gamy, który drogą morską jako pierwszy dotarł z Europy do Indii. Dzięki napotkanym przez podróżnika  kulturom, które stały się  inspiracją do zdobienia naczyń powstała ta oryginalna kolekcja.

Talerze oraz spodki posiadają wypukły dekor symbolizujący plecione kosze, które da Gama miał okazję podziwiać w afrykańskim mieście Malindi, od którego wywodzi się nazwa kolekcji. Unikatowy dekor kolekcja zawdzięcza wyprawom wzdłuż wybrzeża Afryki, gdzie na bazarach odległych Indii spotkać można było: kwiaty imbiru, goździki i ziarenka pieprzu.

Stylowy charakter i ponadczasowy wygląd kolekcji znalazły uznanie wśród współczesnych klientów. Szlachetna porcelana kostna ujęta w klasyczne kształty wraz ze  zdobieniami  i kolorami  zachwyca swoją nietuzinkowością, czyniąc codzienne przyjęcia i wyszukane uroczystości niezwykle gustownymi i eleganckimi. Dzięki wysokiej jakości porcelany możesz mieć pewność, że jest to zastawa na całe życie.

Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności