Villeroy & Boch Letters Kolekcja Kubków


Nowość 2021 !

Letters to kolekcja klasycznych kubków idealnych do codziennego użytku. Każdy z nich ozdobiony został inną literką, nadając im indywidualny charakter. Kolekcja idealnie nadaje się jako prezent. Podaruj bliskim piękny kubek wykonany z najwyższej jakości porcelany, z indywidualnym zdobieniem. Wybierz taki, na którym znajduje się pierwsza litera imienia lub kilka, za pomocą których ułożysz zabawny napis. Kolekcja została stworzona dla wielbicieli porannej kawy, która pomaga nam rozbudzić się każdego dnia, czy to w pracy, czy podczas przygotowywania śniadania dla całej rodziny. Wszyscy miłośnicy picia kawy czy herbaty z kubków, będą czerpać ogromną przyjemność w zbieraniu całej serii. Uzbieraj całą kolekcję i podaj swoim gościom kubek z pierwszą literką ich imienia. 

Kubek ma z jednej strony nadrukowaną literę , a z drugiej jest gładki. Dzięki  temu pasuje do wielu kolekcji i daje wiele możliwości kombinacji z innymi naczyniami marki Villeroy&Boch, które posiadamy już w swojej kolekcji.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Villeroy&Boch w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58

Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności