Villeroy & Boch Aureus


Brak produktów.

Kolekcja Aureus należy do najbardziej ubarwionych, a przez to niezwykle oryginalnych produktów firmy Villeroy & Boch. Połączenie klasycznej ornamentyki z nowoczesnymi wzorami umieszczonymi na turkusowym tle szlachetnej porcelany znajduje uznanie u zwolenników różnorodnych rozwiązań.
Złote ażury i kolorowe malunki kwiatowe rysowane na prostych kształtach naczyń to połączenie tradycji i nowoczesnych trendów, nadające zastawie Aureus elegancji, wykwitności i szyku. Porcelana Aureus będzie z pewnością cieszyć gości i domowników przy każdej okazji. 

Niemiecka firma Villeroy & Boch założona w 1748 roku jest jednym z najbardziej cenionych na świecie producentów najwyższej jakości ceramiki. Manufaktura porcelany i kryształu umiejętnie trafia w gusta klientów - znajdą tu coś dla siebie zarówno zwolennicy eleganckiej klasyki, jak i oryginalnych nowoczesnych rozwiązań czy miłośnicy dawnego, romantycznego i rustykalnego stylu. Produkty firmy Villeroy & Boch, dzięki bogatym i zróżnicowanym stylistycznie kolekcjom, w niepowtarzalnym stylu udekorują nasz stół, a gości usatysfakcjonują radością degustacji.

Zalety:
- połysk i doskonała jakość
- wprowadza styl do życia codziennego
- wykonana z wysokiej jakości, szlachetnej porcelany kostnej (Bone China), która jest bardzo wytrzymała i odporna
- każdy produkt posiada oryginalne logo, rok założenia firmy, a także miejsce produkcji

Z uwagi na złote zdobienia nie wolno myć produktów w zmywarce.


Kuchnia Premium
Paulina
od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 - 16:00

Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności