Villeroy & Boch Artesano Flower Art


" To prawda: kwiaty nie mogą nas karmić, ale są radością życia" - na bazie tych słów francuskiego powieściopisarza Andre Gide, powstała najnowsza kolekcja marki Villeroy&Boch, która jest kwintesencją filozofii firmy! Ciesz się życiem i czerp z niego, to co najlepsze i najsmaczniejsze!

Nowość 2019 ! Kultowa kolekcja Artesano w nowej, artystycznej odsłonie. Stylowo, swobodnie i w zgodzie z naturą – taki właśnie był zamysł niemieckiej marki Villeroy&Boch podczas tworzenia najnowszej kolekcji Artesano Flower Art. Każdy kto chce być postrzegany jako profesjonalny kucharz doceni  wszechstronność i praktyczny minimalizm naczyń. Kolekcja została stworzona nie tylko z myślą o wystawnych przyjęciach, ale o ucztach w plenerze – w myśl idei jakość tkwi w prostocie, a piękno w szczegółach. Kolekcja Artesano jest jedną z najpopularniejszych pośród kolekcji marki V&B. Projektanci firmy podążając za obecnymi trendami postanowili tchnąć w nią nową jakość i ozdobili wybrane naczynia z serii pięknymi, kolorowymi kwiatami, które wyglądają jak malowane prosto na talerzu, kubku czy miseczce.

Kolekcja pięknie komponuje się z gładkimi elementami z serii Artesano Original stanowiąc jej piękne i harmonijne uzupełnieni. Ekspresyjne kwiaty dodadzą charakteru naszemu stołowi i sprawią, że nie będziemy mogli oderwać oczu od naszych naczyń.

Zalety:
- możliwość mycia w zmywarce bez obaw o przebarwienia czy uszkodzenia (zastawa idealnie mieści się w zmywarkach),
- produkty mogą być używane w mikrofalówce,
- połysk i doskonała jakość,
- wprowadza indywidualny styl do życia codziennego,
- wykonana z wysokiej jakości porcelany, która jest bardzo wytrzymała i odporna,
- każdy produkt posiada oryginalne logo, rok założenia firmy, a także miejsce produkcji.

Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności