Producent Villeroy & Boch
Kod producenta 14-8654-8590
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 159,00 zł
Nasza cena 122,43 zł PLN   WYPRZEDAŻ   ‐ 23%
Oszczędzasz 36,57 zł
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
PRODUKT WYCOFYWANY- OFERTA WAŻNA TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW !!!

Talerz i kubek – od tego należy rozpocząć przygodę z porcelaną. Nowa kolekcja Animal Friends od Villeroy & Boch przybrała twarze zwierząt: pandy, małpy, tygrysa oraz niedźwiedzia. Twoje dziecko może zjeść posiłek w towarzystwie swojego ulubionego zwierzaka, a nawet na chwilę zamienić się w jednego z nich! Talerz podzielony jest na dwie strefy, na mniejszej z nich można postawić kubek – który na spodzie ma namalowaną twarz zwierzaka, a postawiony na talerzu tworzy trójwymiarową całość. Podczas picia Twój maluch może stać się częścią wesołej rodziny Animal Friends. Tyle zabawy podczas jednego posiłku!

Wraz z nową kolekcją dla dzieci od Villeroy & Boch nawet największy niejadek zacznie kojarzyć posiłki z czymś miłym! Bo przecież każdy wie, że dziecko to najbardziej surowy konsument. Wszystkie produkty wykonano z myślą o bezpieczeństwie dzieci - porcelana została dodatkowo wzmocniona.
Jeżeli któryś z porcelanowych elementów się stłucze, nic nie szkodzi! Kolekcje dziecięce objęte są dwuletnią gwarancją, więc Villeroy & Boch wymieni produkt na nowy! Pamiętaj o zachowaniu paragonu.

Zestaw dla dzieci z pandą zawiera talerz o średnicy 22 cm i kubek o pojemności 0,2 l, które z pewnością urozmaicą dziecięcie nakrycie.


Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności