Producent Vialli Design
Kod producenta 25899
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 80,00 zł
Nasza cena 80,00 zł PLN    
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Vialli Design to marka powstała w 2010 roku, która swoją siedzibę posiada w Polsce. Doceniona oraz nagrodzana m.in Laurem Konsumenta, Polska Jakość czy Grand Prix 2016. Twórcy marki szczególną uwagę skupili na tym ,aby oferowane produkty były praktyczne, użyteczne o ciekawym designie, bogatej kolorystyce inspirowanej aktualnymi trendami. Marka Vialli Design w swojej ofercie posiada wysokiej jakości akcesoria wyposażenia kuchni i jadalni m.in. szkło, sztućce, naczynia do przechowywania itp.

 Uniwersalna, idealnie nadaje się do serwowania nie tylko tradycyjnych soków czy wody, ale dzięki podwójnym, nienagrzewającym się ścianką podasz w niej również ciepłe napoje. Mrożona kawa, schłodzone wino lub owocowe soki - wszystkie z nich będą pięknie prezentować się na stole w szklanej karafce. Wyposażona została w specjalny system Drip-Free, przeciwdziałający cieknięciu zawartości po ściankach podczas nalewania. Dodatkowo korek posiada sitko zapobiegające przedostaniu się np. resztek owoców do napoju, a silikonowe uszczelnienie zapobiegnie jego wypadnięciu podczas przechylania naczynia.Karafka jest idealnym pomysłem na prezent.

Karafka do ciepłych i zimnych napojów .

Właściwości:
- pojemność 1,3 l,
- wysokość: 29 cm ,
- materiał: wysokiej jakości szkło borokrzemowe,
- zaleca się mycie ręczne,
- każdy zestaw posiada oryginalne opakowanie.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Vialli Design w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Nie musisz również martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Dziękujemy za zaufanie. 
 
 Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! 
 tel. 660 56 57 58 
 e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności