Profesjonalne doradztwo
Marta
godz. 8:00 - 16:00:
  660‐565‐758

Paulina
godz. 16:00 - 22:00:
  511‐147‐197

Dostawa w ciągu 48*

Bezpłatna dostawa już od 200 zł

* dot. produktów oznaczonych jako dostępne

Victorinox

"Od szwajcarskich noży oficerskich do marki o globalnym zasięgu”

…jakość, doskonałość, rzetelność i innowacyjność – tymi przymiotnikami można opisać wszystkie produkty szwajcarskiej marki Victorinox.

Noże, sczyzoryki oraz inne akcesoria kuchenne Victorinox to idealne połączenie funkcjonalności, doskonałej jakości oraz innowacyjności. Wszystkie wykonane są z najwyższej jakości materiałów i charakteryzują się niezwykłą użytecznością – jeden nóż może posłużyć nam do krojenia zarówno miękkich owoców i warzyw, jak i mięsa czy chrupiącej skórki chleba.

Historia firmy Victorinox sięga 1884 r., kiedy to w małej miejscowości Ibach, Karl Elsener otworzył warsztat produkujący noże. Jego zamysłem było stworzenie wielofunkcjonalnego, niewielkiego noża, który będziemy mogli nosić przy sobie i używać do różnych rzeczy. W taki sposób narodził się legendarny nóż oficerski zwany scyzorykiem, który do dnia dzisiejszego stanowi jeden z symboli Szwajcarii. Należy podkreślić, że firma Victorinox oprócz legendarnych scyzoryków, produkuje również znane na całym świecie noże i akcesoria kuchenne, a asortyment firmy poszerza się wraz z rosnącymi potrzebami Klienta, zachowując niezwykłą dbałość i najwyższą jakość.

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości noże kuchenne ze stali nierdzewnej, szwajcarskie scyzoryki oraz obieraczki do warzyw i owoców. Victorinox oferuje również wiele innych niezbędnych w kuchni akcesoriów.

Marki *PREMIUM* w naszej ofercie

kuchniapremium.pl VB Porcelana s.c.
Pl. Weyssenhoffa 11,
85-072 Bydgoszcz

godz. 8 - 16:00
  660‐565‐758

godz. 16 - 22:00
  511‐147‐197


Newsletter

Kody rabatowe i powiadomienia o promocjach
Właścicielem marki kuchniapremium.pl oraz operatorem niniejszego serwisu www jest firma VB Porcelana s.c. z siedzibą w Bydgoszczy.
Znaki handlowe prezentowane na niniejszej stronie należą do podmiotów trzecich, niezrzeszonych z VB Porcelana s.c.
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
polityka prywatności
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto