Profesjonalne doradztwo
Marta
godz. 8:00 - 16:00:
  660‐565‐758

Paulina
godz. 16:00 - 22:00:
  511‐147‐197

Dostawa w ciągu 48*

Bezpłatna dostawa już od 200 zł

* dot. produktów oznaczonych jako dostępne

KitchenAid

„A może czerwony karmelek...?”

- profesjonalizm i niezawodność ukryta w niezwykłych kolorach

Kolor to życie! Jest to myśl przewodnia znanej na całym świecie od ponad 90 lat amerykańskiej marki KitchenAid. Projektanci kierują się wyrafinowanym gustem, a inżynierowie jednocześnie stawiają sobie bardzo wysokie wymagania odnośnie jakości i wyposażenia. Dzięki tej symbiozie powstają niezawodne sprzęty. KitchenAid pozostaje nieustannie niedościgniony w swojej dziedzinie aż po dziś dzień.

Fenomenalnie stylizowany sprzęt, to jedna z dwóch wiodących cech firmy. Wspaniałe lata 60 zostały w magiczny sposób zaklęte w najwyższej jakości sprzęcie kuchennym. Mikser KitchenAid, który stanowi niewątpliwy kanon marki, a później inne urządzenia wyposażenia kuchennego, takie jak malakser kitchenaid, czajnik czy toster od lat zachwycają niebanalnym wyglądem cały świat.
Druga cecha marki - to pełen profesjonalizm i najwyższa jakość. Z czym spotykamy się jeszcze przed włączeniem sprzętu, gdyż całość wykonana została z trwałego i silnego metalu, co gwarantuje niezwykle istotną - lekkość pracy.

Prezentujemy całą paletę barwnych sprzętów od KitchenAid sklep. Mikser kitchenaid wyrabia każdy rodzaj ciasta, blender skruszy nawet lód i prezycyjnie krojący malakser kitchenaid to tylko mała część tego, co oferuje ten amerykański gigant.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu !

Marki *PREMIUM* w naszej ofercie

kuchniapremium.pl VB Porcelana s.c.
Pl. Weyssenhoffa 11,
85-072 Bydgoszcz

godz. 8 - 16:00
  660‐565‐758

godz. 16 - 22:00
  511‐147‐197


Newsletter

Kody rabatowe i powiadomienia o promocjach
Właścicielem marki kuchniapremium.pl oraz operatorem niniejszego serwisu www jest firma VB Porcelana s.c. z siedzibą w Bydgoszczy.
Znaki handlowe prezentowane na niniejszej stronie należą do podmiotów trzecich, niezrzeszonych z VB Porcelana s.c.
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
polityka prywatności
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto