Profesjonalne doradztwo
Marta
godz. 8:00 - 16:00:
  660‐565‐758

Paulina
godz. 16:00 - 22:00:
  511‐147‐197

Dostawa w ciągu 48*

Bezpłatna dostawa już od 200 zł

* dot. produktów oznaczonych jako dostępne

Joseph Joseph

"Proste i funkcjonalne projekty podstawą sukcesu!"

Innowacyjność jest podstawą i celem wszystkiego co razem tworzą. Ich główną intencją jest identyfikacja codziennych problemów ludzi i... rozprawienie się z nimi raz na zawsze za pomocą nowatorskich i designerskich metod. O kim mowa? Tadam.. O dwóch braciach ANTONY & RICHARD Joseph!

Ogrom pomysłów i nieustanne dążenie do odkrycia czegoś nowego. Takim mottem kierują się dwaj bracia. Joseph. Przełomowy okazał się dla nich 2003 rok, ponieważ właśnie wtedy połączyli swoje siły i postanowili razem zaprojektować  multifunkcjonalne kuchenne produkty, które pomogą w rozwiązywaniu codziennych, domowych problemów.

Projekty dwóch braci Joesph zachwycały ludność już od samego początku. Dlaczego? Pewnie dlatego, że jeszcze jako dzieci pracowali wspólnie w rodzinnym zakładzie produkcyjnym i właśnie tam nauczyli się współpracować i zarazili się pasją do projektowania. Wymyślili między innymi topowe pojemniki kuchenne Joseph Joseph, narzędzia kuchenne Joseph Joseph oraz wyciskacz do cytrusów Joseph Joseph.

A to wszystko zaczęło się od... DESKI! Tak, własnie to był ich pierwszy projekt. Po prostu zachwycający! Szklana deska stała się bestsellerowym hitem już w pierwszych dniach od premiery kolekcji. 

Początkowo produktów nie było zbyt wiele, a asortyment zawierał elementy niezbędne w kuchni. Dlaczego więc ich projekty spotkały się z takim zainteresowaniem? Były funkcjonalnehigieniczne i co najważniejsze potrzebne. Bracia Joseph skupili się na produktach, które każdy używa na co dzień i.. postanowili je tylko ulepszyć. Teraz, gdy marka urosła w siłę, nie są to tylko akcesoria kuchenne. Bracia Joseph zwrócili uwagę także na problem zanieczyszczenia środowiska i dzięki temu powstała kolekcja Intelligent Waste. Znajdują się w niej pojemniki, które ułatwiają segregacje odpadów. Joseph Joseph sklep pojemniki kuchenne Joseph Joseph wyciskacz do cytrusów Joseph Joseph 

Sprawdźcie całą ofertę marki Joseph Joseph dostępną w naszym sklepie!

Marki *PREMIUM* w naszej ofercie

kuchniapremium.pl VB Porcelana s.c.
Pl. Weyssenhoffa 11,
85-072 Bydgoszcz

godz. 8 - 16:00
  660‐565‐758

godz. 16 - 22:00
  511‐147‐197


Newsletter

Kody rabatowe i powiadomienia o promocjach
Właścicielem marki kuchniapremium.pl oraz operatorem niniejszego serwisu www jest firma VB Porcelana s.c. z siedzibą w Bydgoszczy.
Znaki handlowe prezentowane na niniejszej stronie należą do podmiotów trzecich, niezrzeszonych z VB Porcelana s.c.
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
polityka prywatności
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto