Profesjonalne doradztwo
Marta
godz. 8:00 - 16:00:
  660‐565‐758

Paulina
godz. 16:00 - 22:00:
  608‐668‐397

Dostawa w ciągu 48*

Bezpłatna dostawa już od 200 zł

* dot. produktów oznaczonych jako dostępne

Joseph Joseph

"Proste i funkcjonalne projekty podstawą sukcesu!"

Innowacyjność jest fundamentem wszystkiego co tworzą. Ich celem jest zidentyfikowanie codziennych problemów i... rozwiązanie ich za pomocą nowatorskich i designerskich metod. O kim mowa? O dwóch braciach ANTONY & RICHARD Joseph!
Masa pomysłów i chęć odkrycia czegoś nowego. Takim mottem kierowali się dwaj bracia. Joseph. W 2003 roku połączyli swoje siły i postanowili stworzyć funkcjonalne produkty, które pomogą w rozwiązywaniu codziennych, domowych problemów.

Ich projekty zachwycały już od samego początku. Dlaczego? Pewnie dlatego, że jeszcze jako dzieci pracowali w rodzinnym zakładzie produkcyjnym i właśnie tam zarazili się pasają do projektowania. Wymyślili topowe pojemniki kuchenne Joseph Joseph, narzędzia kuchenne Joseph Joseph oraz wyciskacz do cytrusów Joseph Joseph .
 
A zaczęło się od... DESKI! Tak, to był pierwszy projekt. Innowacyjny i designerski. Po prostu zachwycający! Szklana deska stała się bestsellerowym hitem już w pierwszych dniach od premiery kolekcji. 
Początkowo produktów było niewiele. Zbiór obejmował elementy niezbędne w kuchni. Dlaczego projekty spotkały się z tak dużym zainteresowaniem? Były funkcjonalnehigieniczne i co najważniejsze potrzebne. Bracia Joseph skupili się przede wszystkim na produktach, które każdy używa na co dzień. Postanowili je tylko "nieco" ulepszyć. Największą popularnością cieszą się pojemniki kuchenne Joseph Joseph, narzędzia kuchenne Joseph Joseph oraz wyciskacz do cytrusów Joseph Joseph .

Teraz kiedy marka urosła w siłę, nie są to nie tylko akcesoria kuchenne. Bracia Joseph zwrócili swoją uwagę na problem zanieczyszczenia środowiska. Tak powstała kolekcja Intelligent Waste. Są to niezwykle użyteczne, a zarazem proste pojemniki, które ułatwiają segregacje odpadów. Zapraszamy do Joseph Joseph sklep.


Sprawdźcie całą ofertę marki Joseph Joseph dostępną w naszym sklepie!

 

Marki *PREMIUM* w naszej ofercie

kuchniapremium.pl VB Porcelana s.c.
Pl. Weyssenhoffa 11,
85-072 Bydgoszcz

godz. 8 - 16:00
  660‐565‐758

godz. 16 - 22:00
  608‐668‐397


Newsletter

Kody rabatowe i powiadomienia o promocjach
Właścicielem marki kuchniapremium.pl oraz operatorem niniejszego serwisu www jest firma VB Porcelana s.c. z siedzibą w Bydgoszczy.
Znaki handlowe prezentowane na niniejszej stronie należą do podmiotów trzecich, niezrzeszonych z VB Porcelana s.c.
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
polityka prywatności
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto