Producent Umbra
Kod producenta 023340-660
Dostępność na zamówienie
Dostępność: zazwyczaj 3-4 tygodnie
Cena katalogowa 35,00 zł
Nasza cena 35,00 zł PLN   NOWOŚĆ  
Nowoczesny i funkcjonalny dom to hasło, które przyświecało projektantom firmy Umbra w tworzeniu ich niezwykłych projektów, które oprócz urody mają dodać naszym wnętrzom pełną funkcjonalność. Rzeczy, którymi się otaczamy mają być pomysłowe, oryginalne, a przed wszystkim użyteczne. Takie też jest właśnie pudełko na przechowywanie chusteczek. Oryginalna forma w kształcie białego domku sprawia, że to nie tylko zwykły pojemnik, ale również element dekoracyjny. Idealny zarówno do łazienki, sypialni, jak i salonu. Przydatna i zarazem designerska rzecz, którą zawsze jest warto mieć pod ręką.

Właściwości: 
- wymiary: 13 x 17 x 13 cm, 
- kolor: biały, 
- materiał: tworzywo sztuczne.

Umbra to kanadyjska marka znana na całym świecie, która w swoich projektach stawia na oryginalność, funkcjonalność i wysoką jakość produktów. W jej asortymencie możemy znaleźć liczne akcesoria kuchenne, łazienkowe oraz designerskie produkty do salonu czy sypialni. Cechą charakterystyczną firmy są niebanalne dekoracje ścienne i zegary. Nazwa firmy wywodzi się od łacińskiego słowa "umbra", które oznacza cień i związana jest z pierwszym projektem firmy, jakim były zasłony okienne. W chwili obecnej firma znana jest w 120 krajach na całym świecie ciesząc się dużą popularnością i uznaniem.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Umbra w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! 
tel. 660 56 57 58 
e-mail: bok@kuchniapremium.pl


Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności