-Typhoon

Typhoon - pojemniki i akcesoria kuchenne


Kuchnia od zawsze uważana jest za serce domu. To miejsce pełne rodzinnego ciepła, piękne, a zarazem funkcjonalne, które zawsze wypełniają wspaniałe aromaty przygotowywanych potraw. Każdy wie, że o wystrój kuchni należy starannie zadbać, aby nadać jej unikatowego charakteru. Współcześnie istnieją jednak określone kanony, których każdy z nas trzyma się najchętniej. Obecnie, każdy z nas dużą uwagę przywiązuje do przechowywania żywności. Estetyczne i funkcjonalne pojemniki to niezbędnik każdej kuchni. Naprzeciw konsumentom wychodzi marka Typhoon.

Delikatne, pastelowe kolory, klasyka z nutą nowoczesności, to właśnie charakteryzuje produkty marki Typhoon. Pojemniki do przechowywania żywności, chlebaki, oryginalne i designerskie pojemniki na ocet lub oliwę, czy też unikatowe, wykonane ze szkła hartowanego deski do krojenia mogą stać się wyjątkową ozdobą kuchni.

W każdej kuchni dominują przyprawy! Należy zadbać o to, aby były odpowiednio przechowywane. Nasz sklep internetowy w swojej ofercie posiada przyprawniki, butelki do oliwy bądź octu marki Typhoon. Wyróżniają się one nie tylko funkcjonalnością, ale również nowoczesnym designem i wysoką jakością. Będą one niezwykłą ozdobą nie tylko kuchni, ale również ciekawym dodatkiem do zastawy stołowej.

Warto zadbać również o pieczywo! Aby zachować na dłużej jego świeżość i piękny aromat należy je odpowiednio przechowywać. Istotne jest, aby chlebak posiadał szczelną pokrywkę i był łatwy w utrzymaniu czystości. Marka Typhoon posiada szeroki wybór pojemników na chleb. Od bardziej nowoczesnych kształtów, po klasykę, a wszystko w pięknych, delikatnych barwach, które wpasują się w każde wnętrze. Produkty marki Typhoon to nie tylko funkcjonalność, ale i piękne uzupełnienie wnętrza.

Produkty suche również wymagają odpowiedniego przechowywania. Optymalne warunki do przechowywania dla tych artykułów to suche, szczelne pojemniki, które zapobiegają przedostawaniu się wilgoc. produkty marki Typhoon z pewnością spełnią te kryteria. 

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz poza pojemnikami również oryginalne deski do krojenia wykonane ze szkła hartowanego. Decydując się na markę Typhoon wybierasz produkty wysokiej jakości i funkcjonalne, a także będące ozdobą każdej kuchni !


Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności