Producent Typhoon
Kod producenta 1401.865
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
17 szt. do 48h
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 59,00 zł
Nasza cena 59,00 zł PLN    
Nowość 2020 marki Typhoon to odpowiedź na obecny trend na prowadzenie zdrowego trybu życia oraz ekologicznego podejścia do otaczającego nas świata. Bambusowy lunchbox został stworzona dla osób, które często i długo przebywają poza domem, a przy tym zdrowo się odżywiają i dbają o ekologię. Dzięki niemu możesz ograniczyć zużycie plastiku! Pojemnik został wykonany z tworzywa zawierającego w sobie 45% włókien bambusa. Ścianki są twarde i nie uginają się. Możesz użyć go wielokrotnie, a do tego użyty materiał jest ekologiczny i podlega recyklingowi. Lunchbox posiada pokrywkę wykonaną z bambusa z gumową opaską zabezpieczającą przed otwarciem. Designerski, użyteczny, a do tego ekologiczny. Wraz z nadejściem wiosny zacznij dbać zarówno o Siebie, jak i naszą Planetę!

Właściwości: 
- wymiary: 20 x 10,8 x 5,5 cm (dł. x szer. x wys.), 5 x 15 cm (szer. x dł. – płaska powierzchnia dna),
- materiał: włókno bambusowe, tworzywo sztuczne, bambus, guma,
- pokrywka z bambusa z gumową opaską zabezpieczającą,
- nadaje się do recyklingu,
- kolor: niebieski, beżowy, czarny,
- zalecane mycie ręczne.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Typhoon w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności