Producent Typhoon
Kod producenta 1401.856
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
12 szt. do 48h
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 79,00 zł
Nasza cena 75,05 zł PLN   NOWOŚĆ   ‐ 5%
Oszczędzasz 3,95 zł
Nowość 2020 marki Typhoon to odpowiedź na obecny trend na prowadzenie zdrowego trybu życia oraz ekologicznego podejścia do otaczającego nas świata. Butelka termiczna został stworzona dla osób, które często i długo przebywają poza domem, a przy tym zdrowo się odżywiają i dbają o ekologię. Dzięki niej możesz ograniczyć zużycie plastiku! Produkt został wykonany ze stali nierdzewnej i podlega recyklingowi. Podwójne ścianki pozwalają na utrzymanie temperatury napojów zimnych do 24 h, a gorących do 12 h. Butelka się nie nagrzewa. Nie przyjmuje żadnych zapachów ani sama nie oddaje posmaku do wlanego napoju. Kolejną zaletą jest szeroki wlew . Dzięki niemu bez problemu nalejesz wodę, dorzucisz cytrynę czy dołożysz kostki lodu. Szczelna zakrętka pozwala nam na bezpieczne włożenie butelki do torebki bez obawy o przecieknięcie. Designerska, użyteczna, a do tego ekologiczna. Wraz z nadejściem wiosny zacznij dbać zarówno o Siebie, jak i naszą Planetę! 

Właściwości: 
- pojemność: 0,5 l,
- wymiary: 24,5 x 6,7 x 8 cm (wys. x śr. dół x szer.), 3,7 cm – śr. wlewu,
- materiał: stal nierdzewna,
- utrzymuje temperaturę napojów zimnych do 24 h, a gorących do 12 h,
- szeroki wlew – ułatwia napełnianie kostkami lodu i czyszczenie,
- szczelna zakrętka,
- nadaje się do recyklingu,
- kolor: niebieski,
- zalecane mycie ręczne.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Typhoon w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności