Producent Typhoon
Kod producenta 1401.861
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
25 szt. do 48h
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 55,00 zł
Nasza cena 52,25 zł PLN   NOWOŚĆ   ‐ 5%
Oszczędzasz 2,75 zł
Nowość 2020 marki Typhoon to odpowiedź na obecny trend na prowadzenie zdrowego trybu życia oraz ekologicznego podejścia do otaczającego nas świata. Szklana butelka na wodę, to niezbędny element każdego, kto ceni sobie obie wartości. Każdy z nas wie, iż odpowiednie nawodnienie to podstawa prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Z pomocą szklanej butelki wielokrotnego użycia przyczynisz się również do zmniejszenia zużycia plastiku. Butelka wykonana jest ze szkła borokrzemowego i stali nierdzewnej. Nie przyjmuje żadnych zapachów ani sama nie oddaje posmaku do wlanego napoju. Kolejną zaletą jest szeroki wlew butelki. Dzięki niemu bez problemu nalejesz wodę, dorzucisz cytrynę czy dołożysz kostki lodu. Szczelna zakrętka pozwala nam na bezpieczne włożenie butelki do torebki bez obawy o przecieknięcie. Designerska, użyteczna, a do tego ekologiczna: butelka wykonana jest ze szkła i w 100% podlega recyklingowi. Wraz z nadejściem wiosny zacznij dbać zarówno o Siebie, jak i naszą Planetę! 

Właściwości: 
- pojemność: 0,6 l,
- wymiary: 23 x 6,5 cm (wys. x śr.), 3 cm – śr. wlewu,
- materiał: szkło borokrzemowe, stal nierdzewna matowa,
- szeroki wlew – ułatwia napełnianie kostkami lodu i czyszczenie,
- szczelna zakrętka,
- nadaje się do recyklingu,
- kolor: niebieski, przezroczysty,
- zalecane mycie ręczne.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Typhoon w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności