Toy's Delight Royal Classic


Kolekcja Toy’s Delight Royal Classic to najnowsza propozycja Bożonarodzeniowa od Villeroy&Boch. Biała porcelana ukształtowana w finezyjnej, falowanej formie została dodatkowo przyozdobiona wypukłym reliefem przedstawiającym kultowy już motyw zabawek z kolekcji Toy’s Delight. Zastawa stołowa udekorowana jest pięknymi, filigranowymi wzorami w kształcie uśmiechniętych misiów, rozbujanych koni na biegunach, skarpet wypchanych po brzegi prezentami czy gnających, drewnianych ciuchci. Nowa odsłona serii to idealne rozwiązanie dla urozmaicenia klasycznej wersji. Kolekcja Toy’s Delight jest wzorem bazowym dla kolekcji Toy’s Delight Royal Classic. Można je dowolnie ze sobą łączyć, mając pewność, że będą do siebie pasowały.
Święta już tuż tuż… znajdź swoje najpiękniejsze dodatki i ciesz się magią Świąt Bożego Narodzenia razem ze swoją rodziną.
Życzymy samych dobroci!!

Już od ponad sześciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Villeroy&Boch w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Kuchnia Premium
Paulina
od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 - 16:00

Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności