Profesjonalne doradztwo
Marta
godz. 8:00 - 16:00:
  660‐565‐758

Paulina
godz. 16:00 - 22:00:
  511‐147‐197

Dostawa w ciągu 48*

Bezpłatna dostawa już od 200 zł

* dot. produktów oznaczonych jako dostępne

Tłuczki i wyciskacze

Tłuczki i wyciskacze

Tłuczki i wyciskacze - praktyczne, innowacyjne i designerskie. Takie właśnie są akcesoria, które przedstawiamy poniżej. W naszej ofercie posiadamy tłuczki i wyciskacze oraz praski światowych marek: Zak! Design, Joseph Joseph, WMF oraz Jamie Oliver.

Tłuczki i wyciskacze to podstawowe przedmioty kuchenne codziennego użytku. Super wytrzymałe i poręczne, dzięki którym bez użycia wyjątkowej siły wyciśniesz sok z cytrusów bądź rozdrobnisz ziemniaki czy czosnek do obiadu. Ogromną zaletą tłuczków i wyciskaczy są ergonomiczne kształty, które idealnie dopasowują się do dłoni. Szczególnie polecamy wyciskacz do cytrusów Joseph Joseph. Wszystko po to, by zaoszczędzić Twój czas i sprawić, by gotowanie stało się łatwe i wygodne. Oprócz tego są proste w przechowywaniu i z pewnością zmieszczą się w każdej szufladzie.

Wszystkie tłuczki i wyciskacze wyprodukowane zostały z wysokiej jakości materiałów. W zależności od preferencji można wybrać stal nierdzewną, pokrytą powłoką Cromargan® odporną na zarysowania i zniszczenia, bądź melaminy, dzięki której produkty są lekkie i łatwe w utrzymaniu czystości.

Wyciskanie cytrusów, przygotowanie puree czy farszu na pierogi ruskie przy pomocy wyciskacz do cytrusów Joseph Joseph nigdy nie było tak proste. Przekonaj się sam !

Każdy produkt posiada oryginalne logo i można myć go w zmywarce.

Marki *PREMIUM* w naszej ofercie

kuchniapremium.pl VB Porcelana s.c.
Pl. Weyssenhoffa 11,
85-072 Bydgoszcz

godz. 8 - 16:00
  660‐565‐758

godz. 16 - 22:00
  511‐147‐197


Newsletter

Kody rabatowe i powiadomienia o promocjach
Właścicielem marki kuchniapremium.pl oraz operatorem niniejszego serwisu www jest firma VB Porcelana s.c. z siedzibą w Bydgoszczy.
Znaki handlowe prezentowane na niniejszej stronie należą do podmiotów trzecich, niezrzeszonych z VB Porcelana s.c.
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
polityka prywatności
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto