Sztućce
Sztućce są po to, aby z nich korzystać, a nie by przechowywać je na specjalne okazje. Używaj zatem sztućców, które spełnią Twoje oczekiwania pod każdym względem. Sztućce dobrej jakości to takie, które mimo codziennego użytkowania zawsze będą wyglądały jak nowe. Za równo sztućce do codziennego użytku, jak i sztućce specjalistyczne dostępne w naszym sklepie wykonane są z najlepszych materiałów. Są mocne, odporne na zadrapania i kwasy występujące w potrawach, a także nierdzewne i odpowiednie do mycia w zmywarkach. 
Więc... zanurz widelec w makaronie, jedz łyżką gorącą pomidorową czy bez problemu pokrój soczysty stek. Korzystaj ze swoich sztućców kiedy masz na to ochotę. Bez obaw o uszkodzenia. 
 
Jeżeli jednak serwujesz swoim gościom różne dania, czasami sam nóż, widelczyk czy łyżka nie wystarczą. Wtedy z pomocą przychodzą sztućce specjalistyczne. Chochla, sztućce do sałatek, łyżeczka do latte czy espresso, a także widelec do serwowania czy łopatka do ciasta. To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz w naszej ofercie. Możesz więc ugotować wszystko to, co przyjdzie Ci do głowy. Do niemalże każdego dania pomożemy Ci dopasować specjalistyczne sztućce. Homar, szparagi, a może sushi? Możesz więc serwować, porcjować, przekładać, a wszystko to dzięki specjalistycznym sztućcom. 

Kuchnia azjatycka czy włoska? Skorupiaki, deska serów czy przekąski? Każdy z dostępnych w naszym sklepie sztućców specjalistycznych znajdzie swoje zastosowanie, a Tobie pozwoli pokazać klasę. Dlatego też chwyć szczypce w dłoń i zanurz je w spagetti, pokrój ser łopatką lub nałóż gałkę lodów. 
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności