Producent Staub
Kod producenta 40501-125-0
Dostępność na zamówienie
Dostępność: zazwyczaj 3-4 tygodnie
Cena katalogowa 1 199,00 zł
Nasza cena 1 079,10 zł PLN   NOWOŚĆ   ‐ 10%
Oszczędzasz 119,90 zł
Wysuszona, mało aromatyczna ryba? Z brytfanną francuskiej firmy Staub zapomnisz o nieudanym gotowaniu. Trwałe żeliwo, z którego jest wykonana, idealnie oraz równomiernie rozprowadza i utrzymuje ciepło. Brytfanna Stauba, słynne La Cocotte, zbudowana jest z trzech warstw: wewnętrznej podwójnej warstwy matowej emalii, żeliwa, które jest najtrwalszym materiałem wykorzystywanym do produkcji garnków oraz zewnętrznej warstwy emalii kolorowej. Wszystko po to aby Twoja potrawa dochodziła w garnku, który równomiernie rozprowadza ciepło i niezwykle długo je akumuluje. Naczynia marki Staub nadają się do wykorzystania w każdej kuchni. Można w nich gotować przy użyciu wszystkich rodzajów kuchenek, piekarnika, płyty indukcyjnej oraz płyty ceran, a nawet na grillu.

Cechą charakterystyczną wszystkich La Cocotte jest płaska pokrywy z wystającymi kolcami, która zwiększa cyrkulację wytwarzanej we wnętrzu pary , co doprowadza do nawilżanie pieczonej potrawy. Przeprowadzane testy wykazały, że po 55 minutach gotowania w garnku Staub zostaje 10% więcej wody niż w innych naczyniach. Wewnętrzna powłoka non – stick uniemożliwia przywieranie potraw. Zewnętrzna kolorowa emalia zapewnia trwałość i łatwość czyszczenia naczynia, a także nadaje naczyniu niepowtarzalny wygląd. Duże uchwyty sprawiają, że chwytanie i przenoszenie jest łatwiejsze oraz wygodniejsze. Pozostałości po pożywieniu łatwo odchodzą od powierzchni, więc ręczne czyszczenie nie będzie uciążliwe i nieprzyjemne. Żeliwną brytfannę można także myć w zmywarce.

Brytfanna do ryby została tak zaprojektowana, aby przygotowywany przez nas produkt był odpowiednio wilgotny i soczysty. Zastosowanie majolikowej powłoki zewnętrznej oraz rzeźbienia wykonane na pokrywie sprawiają, że naczynie jest wizualnym arcydziełem, w którym omżna podac przygotowaną rybę bepzośrednio na stół.

Właściwości:
- materiał: trwałe żeliwo, pokryte kolorową emalią wytrzymałą do 250°C,
- pojemność: 2,8 l,
- wymiary: 41 × 23,4 cm,
- kształt: owalny,
- kolor: „La Mer”,
- gałka ze stali nierdzewnej – odporna na temperatury do 250°C
- gwarancja: 30 lat,
- możliwość mycia produktu w zmywarkach.

Firma Staub to francuskie połączenie tradycji z nowoczesnością. Marka tworzy unikatowe kuchenne naczynia z prawdziwego żeliwa, dzięki którym każda potrawa nabiera wyjątkowego smaku, a nasza kuchnia nabiera charakteru. Wytwarzane wyłącznie we Francji emaliowane żeliwo Staub to najwyższa jakość i wyjątkowy wygląd. Naczynia te są niezastąpione do gotowania czy powolnego duszenia, ale znakomicie sprawdzą się również przy grillowaniu czy smażeniu.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Staub w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz również martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności