Producent Skeppshult
Kod producenta 0073V
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 479,00 zł
Nasza cena 416,73 zł PLN   PRZECENA   ‐ 13%
Oszczędzasz 62,27 zł
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Szwedzka marka Skeppshult od ponad wieku stawia na trwałość, solidność, naturalność oraz zdrowie. To wyróżnia ją spośród innych i wysuwa na prowadzenie wśród czołowych producentów kuchennych naczyń. Zachowując tradycję oraz klasyczne i pierwotne metody produkcji, podążając przy tym za współczesnością, stworzyła moździerz żeliwny WALNUT z tłuczkiem. Moździerz rozdrobni niezbędne w kuchni przyprawy. Tłuczek został wykończony drewnem z orzecha włoskiego, dzięki czemu ożywia moździerz i dodaje mu stylowego charakteru. Waga oraz kształt ułatwiają korzystanie z moździerza. Moździerz WALNUT dzięki wyjątkowemu designowi będzie oryginalnym elementem ozdobnym w każdym kuchennym wnętrzu.

Właściwości:
- Wymiary: 12,3 x 12,3 cm
- Długość tłuczka: 16,5 cm
-Wysokość: 8 cm
- Waga: 4 kg

Naturalność i przyjaźń wobec przyrody – tak w skrócie można określić szwedzką markę Skeppshult. Stawia na naturalne składniki, które zapewniają trwałość produktów. Skeppshult to także opozycja wobec masowo produkowanych towarów niskiej jakości. Od ponad 100 lat tworzy solidne i unikatowe garnki, patelnie oraz dodatki uformowane z trwałego żelaza. Skeppshult to szwedzka tradycja podążająca śladami nowoczesności.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Skeppshult w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. 
Nie musisz również martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. 

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności