Producent Schott Zwiesel
Kod producenta SH-6086-410-MB
Dostępność na zamówienie
Dostępność: zazwyczaj 3-4 tygodnie
Cena katalogowa 1 155,00 zł
Nasza cena 1 097,25 zł PLN   NOWOŚĆ   ‐ 5%
Oszczędzasz 57,75 zł

Ekskluzywna kolekcja  wazonów i pater SIGNUM zaprojektowana przez skandynawski duet designerów Bernadotte & Kylberg   służy wyrażeniu najwyższych standardów współczesnego designu dzięki  technicznej perfekcji  tworzenia wyrobów ze szkła.
Stworzone z ciężkiego, dmuchanego kolorowego szkła, misternie zdobione a następnie polerowane na wysoki połysk. Wazony grają z padającym światłem załamując i odbijając świetlne refleksy na podobieństwo lśniących kamieni szlachetnych.
Kolekcja składa się z wazonów o różnych kształtach i wielkościach oraz kolorach : midnight blue, smoky brown, blue smoky czy crystal clear podkreśla również wspomnianą grę świateł załamujących się na tym niezwykłym szkle.  Wszystkie z nich możne ze sobą dowolnie łączyć i tworzyć przepiękne, eleganckie i ponadczasowe kompozycje.

Marka Schott Zwiesel pod swoją nazwą kryje niezwykłą dbałość w nadawaniu unikatowej formy szkłu kryształowemu. Schott Zwiesel to niemiecki producent eleganckich kieliszków, szklanek , dekanterów, oraz wazonów i pater ,które są  połączeniem stonowanego designu i dynamiki  palety barwnej. Wykorzystuje nowoczesne szkło kryształowe TRITAN, które odporne jest na wszelkie zarysowania i wyszczerbienia. Opatentowana masa kryształowa TRITAN nie zawiera związków baru ani ołowiu. 
Wyroby Schott Zwiesel dają satysfakcję koneserom oraz wielbicielom pięknych wnętrz i  dekoracji  na całym świecie , gwarantuje ciągłość fasonów przez minimum 5-10 lat.

Zalety:
-średnica : 16,5 cm
-wysokość : 41 cm
- wyjątkowo odporne na uszkodzenia oraz zmiany temperatury
- wolne od ołowiu i baru
- krystaliczne, przezroczyste szkło
- produkty wyprodukowane w Niemczech
- produkcja przyjazna dla środowiska
- ciągłość fasonów przez minimum 5-10 lat

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Schott Zwiesel w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. 
Nie musisz również martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. 

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności