Promocja na produkty marki Zwilling i Ballarini kategoria

Promocja na produkty marki Zwilling i Ballarini


"Gotuj jak prawdziwy Szef Kuchni!" - gotowanie, czy to w profesjonalnej kuchni, czy też w domowym zaciszu wymaga odpowiedniego sprzętu. Wyjątkowe, funkcjonalne, trwałe i designerskie, a do tego w atrakcyjnych cenach! Takie właśnie są wybrane produkty niemieckiej marki Zwilling i włoskiej marki Ballarini. Znajdziesz je teraz w naszym sklepie w obniżonych cenach. Zestawy stalowych garnków, patelnie z powłokami nieprzywierającymi, czy ostre, jak brzytwa noże - wszystkie z nich są niezbędne każdemu Szefowi kuchni. Zapoznaj się z naszą ofertą i nie zwlekaj! Promocja jest ograniczona czasowo.

Zwilling to niemiecka marka, która doskonale łączy tradycję z nowoczesnymi koncepcjami. Od 1731 roku jest pionierem w tworzeniu sztućców, noży oraz narzędzi kuchennych wykonanych z najlepszej stali nierdzewnej pochodzącej z Solingen. Dzięki niezawodności marka ciągle zdobywa uznanie wśród klientów i stale poszerza swój asortyment

Ballarini to włoska marka z prawie 130 letnią tradycją ! Pomimo ciągłego rozwoju i niezliczonych transformacji przeprowadzonych przez te wszystkie lata funkcjonowania w firmie, wciąż z tą samą pasją i energią, tworzone są głęboko przemyślane i spójne rozwiązania oraz produkty, takie jak legendarne patelnie granitowe Ballarini. Modyfikacje i nowoczesne technologie wprowadzane przez Ballarini mają na celu modernizację produkcji, a także nowatorskie wzornictwo. Firma stawia na korzenie ich biznesu – produkty niezmiennie od 130 lat są produkowane we Włoszech i każdy może się poszczycić znakiem „Made in Italy”.  
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności