Producent Planika
Kod producenta T2500
Dostępność na zamówienie
Dostępność: do 14 dni roboczych
Cena katalogowa 3 075,00 zł
Nasza cena 3 075,00 zł PLN   NOWOŚĆ  
Firma Planika już od 15 lat jest liderem w projektowaniu i rozpowszechnianiu kominków na świecie. Dzięki zdobytej wiedzy w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań z użyciem ognia marka zyskała uznanie w ponad 80 krajach.

Początkowo produktem flagowym firmy był kominek bioetanolowy, ale firma obecnie korzysta z 2 rozwiązań : kominków na etanol oraz na gaz. O popularności kominków świadczyć mogą projekty prywatne i komercyjne m.in. w hotelach takich jak : Marriott, Hilton czy Kempinski przy współpracy z uznanymi architektami oraz projektantami wnętrz.

Podążając za ówczesnymi trendami Planika wychodzi naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom oferując im innowacyjne i rewolucyjne rozwiązania zapewniając przy tym komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Misją firmy jest postrzeganie ognia jako elementu wystroju wnętrz i dostarczenie go do najodleglejszych zakątków świata. Jeśli Ty również chcesz poczuć u siebie w domu, ogrodzie czy na tarasie ciepło domowego ogniska zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą niesamowitych kominków.
 
Kominek przeznaczony do przestrzeni zewnętrznych np. do ogrodu czy na  tarasie wniesie ciepło i przytulność, a dzięki swojej w rustykalnej, kortenowej obudowie stanie się prawdziwą ozdobą. Kominek bioetanolowi odporny na warunki atmosferyczne i wykonany z bardzo trwałych materiałów  może stać się towarzyszem wspaniałych uroczystości. Dzięki włóknom ceramicznym umieszczonym w palenisku paliwo utrzymuje się w środku i zapobiega jego wyciekom i rozlaniu nawet w przypadku przewrócenia się kominka. Tondo Commerce firmy Planika tworzy przyjemną atmosferę a do tego jest bezpieczny i ekologiczny. Kamienie, odporne na wysoką temperaturę, umieszczone wokół paleniska pełnią funkcję dekoracyjną i świetnie wyglądają zarówno przy włączonym jak i wyłączonym kominku. Dzięki kominkowi typu Fire Pit ciepło domowego ogniska będzie  towarzyszyć Ci cały czas nawet podczas wieczorów i nocy spędzonych w ogrodzie.

Poniżej link do filmu instruktażowego oraz prezentującego ofertę kominków :
https://www.youtube.com/watch?v=8edn4xPP4Sk
https://www.youtube.com/watch?v=QcSTdqhI3LI&t=5s 

Zalety : 
- Brak bezpośredniego kontaktu pomiędzy etanolem i płomieniem
-Prawdziwy ogień bez zapachu, bez dymu, bez popiołu
-Najczystszy proces spalania
-Naturalne, złote płomienie
-Efektywny czas palenia

Właściwości :
-paliwo : biopaliwo
-wielkość zbiornika : 3 l 
-moc nominalna : 2,5 Kw
-czas palenia : 6,5 h
-min. wielkość pomieszczenia : 25 m3 
-wymiary : 700 x 423  mm (średnica x wysokość )
-waga : 14 kg 

Współpracujemy z oficjalnym producentem marki Planika w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności