Producent Planika
Kod producenta F1599
Dostępność na zamówienie
Dostępność: do 14 dni roboczych
Cena katalogowa 1 599,00 zł
Nasza cena 1 598,00 zł PLN   NOWOŚĆ  
Oszczędzasz 1,00 zł
Firma Planika już od 15 lat jest liderem w projektowaniu i rozpowszechnianiu kominków na świecie. Dzięki zdobytej wiedzy w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań z użyciem ognia marka zyskała uznanie w ponad 80 krajach.

Początkowo produktem flagowym firmy był kominek bioetanolowy, ale firma obecnie korzysta z 2 rozwiązań : kominków na etanol oraz na gaz. O popularności kominków świadczyć mogą projekty prywatne i komercyjne m.in. w hotelach takich jak : Marriott, Hilton czy Kempinski przy współpracy z uznanymi architektami oraz projektantami wnętrz.

Podążając za ówczesnymi trendami Planika wychodzi naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom oferując im innowacyjne i rewolucyjne rozwiązania zapewniając przy tym komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Misją firmy jest postrzeganie ognia jako elementu wystroju wnętrz i dostarczenie go do najodleglejszych zakątków świata. Jeśli Ty również chcesz poczuć u siebie w domu, ogrodzie czy na tarasie ciepło domowego ogniska zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą niesamowitych kominków.
 
Wyjątkowy i wydajny  kominek Faro to mniejszy brat kominka Lighthouse.  Również dba  o Twoje zdrowie a to dzięki jonizacji powietrza zabijając bakterie, zarazki i wirusy. W tym celu wykorzystuje krótkofalowe promieniowanie podczerwone, które eliminuje patogeny unoszące się w powietrzu tym samym wpływając na lepsze samopoczucie i ogólną poprawię zdrowia. Kominek jest łatwy w obsłudze ,a dzięki swojej konstrukcji równomiernie rozprowadza ciepło. Kominek wolnostojący, gazowy łatwo przesunąć z jednego miejsca w drugie tym samym zmieniając  jego położenie. Outdoorowy kominek w komercyjnej hotelowej  przestrzeni będzie idealną wizytówką lokalu a prywatnie niesamowitą ogrodową ozdobą, która ożywi niejedno przyjęcie.
 
Poniżej linki do filmów prezentujących ofertę kominków :
https://www.youtube.com/watch?v=GlgmCSKJRRc
https://www.youtube.com/watch?v=QcSTdqhI3LI&t=5s

Zalety : 
-Bezpieczny zawór odcinający dopływ gazu w razie wywrócenia się kominka 
-Prawdziwy ogień bez zapachu, bez dymu, bez popiołu
-Butla jest schowana pod paleniskiem
-Najczystszy proces spalania
-Naturalne, złote płomienie
-Efektywny czas palenia
-Nie wymaga dodatkowych instalacji

Właściwości :
-gaz
-moc nominalna : 4.8 Kw
-zużycie gazu: max. 0.3 kg/h
-ciśnienie: 37 mbar
-wymiary : 1495x 360 x360 mm (wys. x szer. x głęb.)
-waga : 20 kg

Współpracujemy z oficjalnym producentem marki Planika w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności