Producent Planika
Kod producenta CHG736
Dostępność na zamówienie
Dostępność: do 14 dni roboczych
Cena katalogowa 640,00 zł
Nasza cena 608,00 zł PLN   PRZECENA   ‐ 5%
Oszczędzasz 32,00 zł
Firma Planika już od 15 lat jest liderem w projektowaniu i rozpowszechnianiu kominków na świecie. Dzięki zdobytej wiedzy w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań z użyciem ognia marka zyskała uznanie w ponad 80 krajach.

Początkowo produktem flagowym firmy był kominek bioetanolowy, ale firma obecnie korzysta z 2 rozwiązań : kominków na etanol oraz na gaz. O popularności kominków świadczyć mogą projekty prywatne i komercyjne m.in. w hotelach takich jak : Marriott, Hilton czy Kempinski przy współpracy z uznanymi architektami oraz projektantami wnętrz.

Podążając za ówczesnymi trendami Planika wychodzi naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom oferując im innowacyjne i rewolucyjne rozwiązania zapewniając przy tym komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Misją firmy jest postrzeganie ognia jako elementu wystroju wnętrz i dostarczenie go do najodleglejszych zakątków świata. Jeśli Ty również chcesz poczuć u siebie w domu, ogrodzie czy na tarasie ciepło domowego ogniska zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą niesamowitych kominków.
 
Stylowy i oryginalny kominek Chantico Glassfire  nadaję się do użytku wewnątrz jak na zewnątrz. Jego mobilność oraz kompaktowość sprawia, że można go zabrać w każdy zakątek świata ale również nieco bliżej chociażby do swojego mieszkania czy ogrodu. Tańcząca gra płomieni tworzy przytulną atmosferę dobrego samopoczucia, którą można się cieszyć bez ograniczeń.  Chantico Glassfire jest całkowicie bezpieczny. Dzięki włóknom ceramicznym umieszczonym w palenisku paliwo utrzymuje się w środku i zapobiega jego wyciekom i rozlaniu nawet w przypadku przewrócenia się kominka.

Poniżej linki do filmu instruktażowego oraz prezentującego ofertę kominków :
 
https://www.youtube.com/watch?v=9PiORiZd49I
https://www.youtube.com/watch?v=8edn4xPP4Sk
https://www.youtube.com/watch?v=lheznH-HGpk&t=44s 

Zalety : 
- Brak bezpośredniego kontaktu pomiędzy etanolem i płomieniem
-Prawdziwy ogień bez zapachu, bez dymu, bez popiołu
-Najczystszy proces spalania
-Naturalne, złote płomienie
-Efektywny czas palenia

Właściwości :
-paliwo : biopaliwo
-wielkość zbiornika : 1,5 l 
-moc nominalna : 3 Kw
-czas palenia : 3,5 h
-min. wielkość pomieszczenia : 25 m3 
-wymiary : 251 x 361 mm (średnica x wysokość )
-waga : 6,5 kg 


Współpracujemy z oficjalnym producentem marki Planika w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności