Patelnie


Szukasz idealnej patelni? Świetnie się składa, ponieważ mamy kilka interesujących propozycji. Posiadamy w ofercie patelnie światowych marek premium jak: włoskiej Ballarini, niemieckiej WMF, szwedzkiej Skeppshult czy francuskiej Le Creuset.

Patelnie WMF wykonane są z solidnej i łatwej w pielęgnacji stali nierdzewnej Cromargan®, bądź aluminium, które zapewnia dobre przewodzenie ciepła i retencji. Każda patelnia jest pokryta wielowarstwową, nieprzywierającą powłoką, a jej dno równomiernie rozprowadza ciepło po całej powłoce. Patelnie zakończone ergonomicznymi rączkami, nie posiadają w składzie toksycznego i rakotwórczego PFOA (kwasu perfluorooktanowego).

Patelnie Le Creuset i Skeppshult wykonane są z trwałego żeliwa, które idealnie oraz równomiernie rozprowadza i utrzymuje ciepło. Patelnie żeliwne nadają się do wykorzystania w każdej kuchni. Można w niej gotować przy użyciu wszystkich rodzajów kuchenek, piekarnika, płyty indukcyjnej oraz płyty ceran, a nawet można używać ją w zamrażarce! Drewniana rączka nie nagrzewa się w trakcie gotowania, a jej chwytanie i przenoszenie jest łatwe oraz wygodne. Pozostałości po pożywieniu łatwo odchodzą od powierzchni, więc ręczne czyszczenie nie będzie uciążliwe i nieprzyjemne. Żeliwną patelnię można także myć w zmywarce.

Ponadczasowa patelnie Ballarini są idealnym kuchennym rozwiązaniem dla poszukiwaczy elegancji, czystości oraz wytrzymałości. Ceramiczne, granitowe i tytanowe naczynia przeznaczone są do wszystkich typów kuchenek, w tym na indukcję. Patelnie Ballarini przystosowane są do smażenia beztłuszczowego i specjalnie dedykowane warzywom, piersi z kurczaka czy chudym rybom. Dodatkowo ergonomicznie wyprofilowane rączki nie nagrzewają się, więc nie występuje tu ryzyko poparzenia, a grube dno doskonale akumuluje ciepło.

Większość patelni z naszej oferty przeznaczona dla wszystkich konwencjonalnych płyt kuchennych. Wydłużona gwarancja mówi sama za siebie !

Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności