Producent Opinel
Kod producenta 001252
Dostępność na zamówienie
Dostępność: zazwyczaj 3-4 tygodnie
Cena katalogowa 89,00 zł
Nasza cena 84,55 zł PLN   NOWOŚĆ   ‐ 5%
Oszczędzasz 4,45 zł
Opinel to francuska marka z ponad stuletnią historią specjalizująca się w wyrobie najwyższej jakości noży funkcjonalnych oraz kuchennych. Założona przez Joseph'a Opinela firma od początku istnienia produkuje swoje wyroby w rodzinnym mieście założyciela Chambery. Do produkcji rękojeści używa się różnych specjalnie wyselekcjowanych Jgatunków drewna, a do produkcji ostrzy wysokiej jakości stali węglowej i modyfikowanej, nierdzewnej szwedzkiej stali 12C27 Sandvik. Założeniem marki Opinel jest produkcja najwyższej jakości produktów, które świetnie znajdują zastosowanie u wszystkich miłośników natury, turystów oraz wszelkiej maści majsterkowiczów.

Składany nóż przeznaczony dla grzybiarzy w blistrze. Ergonomiczna rękojeść wykonana jest z wysokiej jakości lakierowanego drewna bukowego. Wyprofilowana głownia (dł.7cm ) wykonana jest z nierdzewnej i modyfikowanej stali Sandvik 12C27. Jej ostrze zapewnia bardzo dobre właściwości tnące. Nóż wyposażony jest w system blokady Virobloc- blokuje on głownię w stanie otwartym lub zamkniętym co zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania. Nóż dzięki swojej perforacji oraz umieszczeniu włosia dzika na końcu rękojeści pozwala staranie oczyścić grzyba jeszcze podczas zbierania w lesie. Niezastąpiony przyrząd w ekwpinku każdego miłośnika zbierania skarbów natury.

Właściwości :
Kolor: naturalny buk,
Długość całkowita: 200 mm,
Długość w stanie złożonym: 110 mm,
Długość głowni: 70 mm,
Stal: nierdzewna, modyfikowana Sandvik 12C27,
Rękojeść: drewno bukowe,
Blokada: Virobloc,
Waga: 47 g.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Opinel w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności