Producent Opinel
Kod producenta 001971
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 49,90 zł
Nasza cena 47,40 zł PLN     ‐ 5%
Oszczędzasz 2,50 zł
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Opinel to francuska marka z ponad stuletnią historią specjalizująca się w wyrobie najwyższej jakości noży funkcjonalnych oraz kuchennych. Założona przez Joseph'a Opinela firma od początku istnienia produkuje swoje wyroby w rodzinnym mieście założyciela Chambery. Do produkcji rękojeści używa się różnych specjalnie wyselekcjowanych Jgatunków drewna, a do produkcji ostrzy wysokiej jakości stali węglowej i modyfikowanej, nierdzewnej szwedzkiej stali 12C27 Sandvik. Założeniem marki Opinel jest produkcja najwyższej jakości produktów, które świetnie znajdują zastosowanie u wszystkich miłośników natury, turystów oraz wszelkiej maści majsterkowiczów.



Składany nóż z zaokrąglonym ostrzem idealnie odnajdzie się w każdym ekwipunku. Nóż wyposażony jest w system blokady Virobloc co znacznie zwiększa bezpieczeństwo używania go oraz uniemożliwia otwarcie ostrza gdy narzędzie znajduje się w kieszeni. System Virobloc blokuje głownię w stanie otwartym jak i zamkniętym.
Dzięki zastosowaniu zabezpieczenia i niewielkich rozmiarów idealnie sprawdzi się jako pierwszy nóż dla młodych podrożników bądź majsterkowiczów.



Właściwości :
Kolor: zielony farbowany grab,
Długość całkowita: 175 mm,
Długość w stanie złożonym: 100 mm,
Długość głowni: 75 mm,
Stal: nierdzewna, modyfikowana Sandvik 12C27,
Rękojeść: drewno grabu,
Waga: 36 g.



Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Opinel w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl



Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności