Profesjonalne doradztwo
Marta
godz. 8:00 - 16:00:
  660‐565‐758

Paulina
godz. 16:00 - 22:00:
  608‐668‐397

Dostawa w ciągu 48*

Bezpłatna dostawa już od 200 zł

* dot. produktów oznaczonych jako dostępne

Noże kuchenne i ostrzałki do noży

Noże kuchenne i ostrzałki do noży

Idź na targ i kup świeże produkty. Wróć do domu i rozpakuj składniki. Chwyć nóż ceramiczny i rozpocznij krojenie. Czujesz jak ostrze delikatnie wchodzi? Bez użycia nadmiernej siły pokroisz wszystko, co potrzebujesz. Słyszysz jak łagodnie trzaska papryka, chrzęści cebula, szeleści pietruszka? Pokrój pieczeń na cienkie plasterki. Z nożem ceramicznym krojenie staje się o wiele przyjemniejsze.

Noże Villeroy&Boch zostały wykonane  z wysokiej jakości ceramiki, która pozostaje ostra na długi czas. Co również przemawia na plus to fakt, iż noże ceramiczne są lżejsze niż noże stalowe. Nie musisz już skupiać się na krojeniu mięsa czy ryby. Stanie się to niezwykle szybkie, przyjemnie i proste. Specjalnie wyprofilowane ostrze noża ceramicznego doskonale poradzi sobie nie tylko z krojeniem większych porcji mięsa, ale także z usuwaniem z niego ścięgien, tłuszczu i kości. Dodatkowo, wygodna rękojeść ułatwi pracę, wymagającą włożenia większej siły. Jest idealnie wyprofilowana i pewnie leży w dłoni.
Nóż ceramiczny słynie nie tylko z tego, że jest bardzo lekki, ale również z tego, że nie przykleja się do żywności. Wyróżnia się cienkimi i bardzo ostrymi ostrzami, dzięki temu świetnie sprawdzi się przy bardziej precyzyjnych cięciach takich jak filetowanie czy wykrajanie.

Nic w kuchni nie jest tak ważne jak ostry nóż. Pamięta, nóż ceramiczny kupujesz na lata. 

Marki *PREMIUM* w naszej ofercie

kuchniapremium.pl VB Porcelana s.c.
Pl. Weyssenhoffa 11,
85-072 Bydgoszcz

godz. 8 - 16:00
  660‐565‐758

godz. 16 - 22:00
  608‐668‐397


Newsletter

Kody rabatowe i powiadomienia o promocjach
Właścicielem marki kuchniapremium.pl oraz operatorem niniejszego serwisu www jest firma VB Porcelana s.c. z siedzibą w Bydgoszczy.
Znaki handlowe prezentowane na niniejszej stronie należą do podmiotów trzecich, niezrzeszonych z VB Porcelana s.c.
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
polityka prywatności
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto