Naczynia do zapiekania w piekarniku


Kto powiedział, że naczynia do zapiekania mogą służyć jedynie do zapiekania? Marka Villeroy&Boch wychodzi naprzeciw rosnącym oczekiwaniom i udowadnia, że te na pozór proste narzędzia kuchenne można wykorzystać w zupełnie inny sposób. Nietuzinowy design naczyń do zapieniania pozwala używać ich także do… serowania! Tak – Twoje potrawy prosto z piekarnika mogą trafić na stół! Zachwyć swoich gości pięknie podaną potrawą. Nie zależnie od stylu, który preferujesz – klasyczny czy bardziej ozdobny, Villeroy&Boch przygotował duży wybór naczyń do zapiekania. W naszym sklepie znajdziesz zarówno białe, jak i kolorowe, ozdobione najpiękniejszymi wzorami z kolekcji Villeroy&Boch.

Wyprodukowane w Niemczech ze specjalnej, twardej porcelany premium naczynia odporne na wysokie temperatury najadą się również do mycia w zmywarce. Możesz zapomnieć o szorowaniu i dodatkowej pielęgnacji. Dzięki naczyniom do zapiekania zapomnisz również czym jest sterta naczyń do mycia. W tym jednym naczyniu możesz piec, jak i serwować. Pieczenie owocowych ciast to także nie problem. Wrzuć ulubione owoce od lokalnych dostawców, posyp kruszonką i... delektuj się smakiem. 

Naczynia do zapiekania dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach. Od Ciebie zależy, które sprawdzi się w Twojej kuchni.

Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności