Profesjonalne doradztwo
Marta
godz. 8:00 - 16:00:
  660‐565‐758

Paulina
godz. 16:00 - 22:00:
  511‐147‐197

Dostawa w ciągu 48*

Bezpłatna dostawa już od 200 zł

* dot. produktów oznaczonych jako dostępne

Naczynia do zapiekania w piekarniku

Naczynia do zapiekania w piekarniku

Kto powiedział, że naczynia do zapiekania mogą służyć jedynie do zapiekania? Marka Villeroy&Boch wychodzi naprzeciw rosnącym oczekiwaniom i udowadnia, że te na pozór proste narzędzia kuchenne można wykorzystać w zupełnie inny sposób. Nietuzinowy design naczyń do zapieniania pozwala używać ich także do… serowania! Tak – Twoje potrawy prosto z piekarnika mogą trafić na stół! Zachwyć swoich gości pięknie podaną potrawą. Nie zależnie od stylu, który preferujesz – klasyczny czy bardziej ozdobny, Villeroy&Boch przygotował duży wybór naczyń do zapiekania. W naszym sklepie znajdziesz zarówno białe, jak i kolorowe, ozdobione najpiękniejszymi wzorami z kolekcji Villeroy&Boch.

Wyprodukowane w Niemczech ze specjalnej, twardej porcelany premium naczynia odporne na wysokie temperatury najadą się również do mycia w zmywarce. Możesz zapomnieć o szorowaniu i dodatkowej pielęgnacji. Dzięki naczyniom do zapiekania zapomnisz również czym jest sterta naczyń do mycia. W tym jednym naczyniu możesz piec, jak i serwować. Pieczenie owocowych ciast to także nie problem. Wrzuć ulubione owoce od lokalnych dostawców, posyp kruszonką i... delektuj się smakiem. 

Naczynia do zapiekania dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach. Od Ciebie zależy, które sprawdzi się w Twojej kuchni.

Marki *PREMIUM* w naszej ofercie

kuchniapremium.pl VB Porcelana s.c.
Pl. Weyssenhoffa 11,
85-072 Bydgoszcz

godz. 8 - 16:00
  660‐565‐758

godz. 16 - 22:00
  511‐147‐197


Newsletter

Kody rabatowe i powiadomienia o promocjach
Właścicielem marki kuchniapremium.pl oraz operatorem niniejszego serwisu www jest firma VB Porcelana s.c. z siedzibą w Bydgoszczy.
Znaki handlowe prezentowane na niniejszej stronie należą do podmiotów trzecich, niezrzeszonych z VB Porcelana s.c.
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
polityka prywatności
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto