Producent Morphy Richards
Kod producenta 303106
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
3 szt. do 48h
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 329,00 zł
Nasza cena 296,10 zł PLN   NOWOŚĆ   ‐ 10%
Oszczędzasz 32,90 zł

Żelazko Turbosteam PRO z ceramiczną stopą
Dzięki nowemu żelazku Turbosteam PRO zadbasz o ubrania i sprawisz, że po prasowaniu staną się one jedwabiście gładkie. Ceramiczna antystatyczna stopa wyrównuje powierzchnię tkanin i jednocześnie czyni je miękkimi. Duża moc skraca czas potrzebny do nagrzania się żelazka. Funkcja automatycznego wyłączania dba o bezpieczeństwo i oszczędzanie energii. Po kilku minutach bezczynności żelazko przechodzi w tryb czuwania. Elektroniczny panel to nowoczesna forma łatwego posługiwania się żelazkiem. Pionowy wyrzut pary umożliwia zadbanie nie tylko o odzież, ale również odświeży i wyprasuje także zasłony. Funkcja autooczyszczania sprawia, że żelazko samoczynnie pozbywa się osadu. Przedłuża to jego żywotność i korzystnie wpływa na jego pracę. Z żelazkiem Turbosteam PRO zapomnisz o kapaniu wody. Od teraz unikniesz plam na tkaninach. Poręczny i miękki w dotyku uchwyt ułatwi korzystanie z żelazka.

Firma Morphy Richards produkuje małe urządzenia gospodarstwa domowego nieprzerwanie od 1936 roku. Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki niezawodnym i praktycznym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości kobiet - wysoka jakość produktów, w połączeniu z przystępną ceną pozwalają na oszczędność czasu oraz odciążenie z codziennych obowiązków. Marka pochodzi z Wielkiej Brytanii, gdzie jest bardzo popularna i 90 % gospodarstw domowych posiada choć jeden jej produkt.

Dane techniczne:
- Moc: 2400 W
- Pojemność zbiornika na wodę: 0,4 l
- Strumień pary: 55 g
- Uderzenie pary: 200 g
- Oddzielne zbiorniki dla stałego strumienia i uderzenia pary
- Funkcja samoczyszcząca
- System zabezpieczający przed kapaniem wody
- Funkcja pionowego wyrzutu pary
- Łatwy do napełnienia zbiornik
- Antywapienny system
- Funkcja automatycznego wyłączania (Auto Shut off)
- Długość przewodu: 3 m

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Morphy Richards w Polsce. Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały szybko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl


Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności