Producent Morphy Richards
Kod producenta 332102
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
7 szt. do 48h
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 1 299,00 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni 1 169,10 zł
Nasza cena 1 169,10 zł PLN   NOWOŚĆ   ‐ 10%
Oszczędzasz 129,90 zł
Stacja parowa  Speed Steam Pro Pressurised  to najmocniejszy generator pary znanej i cenionej marki Morphy Richards. Stcja parowa idealnie sprawdzi w się w każdym gospodarstwie domowym, ułatwiając i przyspieszając proces prasowania. 7-barowa pompa wytwarza 140 g ciągłej pary, zapewniając bezproblemowe prasowanie wszystkich rodzajów tkanin. Dzięki temu możesz prasować wiele warstw jednocześnie i skrócić czas prasowania. Dodatkowe uderzenie pary o masie 600 g umożliwia szybkie rozprasowanie nawet najbardziej uporczywymi zagnieceń.  Dzięki podświetlanym przyciskom kontrolującym parę, możesz łatwo wybrać, którego z trzech zmiennych ustawień pary używasz. Wybierz dokładnie taki poziom pary, jakiego potrzebujesz i uzyskaj najlepsze rezultaty, niezależnie od tego, czy będziesz prasować delikatną odzież, czy też wytrzymałe tkaniny.

Stacja posiada wbudowany duży zbiornik na wodę o pojemności 1,6 l, który zapewnia wygodę użytkowania i dłuższe utrzymanie wysokiego poziomu pary bez konieczności napełniania zbiornika podczas prasowania. Dodatkowo, unikatowa funkcja Auto Clean & Descale usuwa kamień i zapewnia najlepsze rezultaty pracy generatora. Kamień jest automatycznie wypłukiwany – wystarczy go wylać. Nie ma też potrzeby stosowania dodatkowych  filtrów. 

Ceramiczna, nieprzywierająca stopa żelazka gwarantuje długotrwałe użytkowanie i sprawia, że żelazko z łatwością przesuwa się po wszystkich rodzajach tkanin. Dla zwiększenia bezpieczeństwa generator pary Speed Steam Pro został wyposażony w funkcję automatycznego wyłączania. Żelazko wyłącza się, jeśli nie jest używane przez 8 minut. Dodatkowo żelazko bezpiecznie blokuje się na podstawie, co zapewnia łatwe, bezpieczne i pewne przenoszenie.

Właściwości:
- Stała para: do 140 g
- Dodatkowe uderzenie pary: 600g
- Ciśnienie: 7 bar: para pod ciśnieniem 7 barów zapewniaj bezproblemowe prasowanie wszystkich rodzajów tkanin.
- System Anti-scale: Tak; Technologia automatycznego czyszczenia – gwarantuje najwyższą wydajność, usuwa kamień i eliminuje konieczność stosowania filtrów
- Zbiornik wody: 1,6 l; pozwala na dłuższe prasowanie bez konieczności ponownego napełniania.
- Regulacja pary: Tak
- Automatyczne wyłączanie: Tak; zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, nie musisz się martwić, jeśli pozostaniesz generator pary Speed Steam Pro bez opieki
- Moc: 3000W
- Długość przewodu zasilającego: 2,0 m
- Rodzaj stopy: ceramiczna
- Długość przewodu parowego: 1,8 m
- Pionowa para: Tak

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Morphy Richards w Polsce. Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały szybko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności