Producent Morphy Richards
Kod producenta 162100
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
8 szt. do 48h
2 szt. do 7 dni roboczych
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 549,00 zł
Nasza cena 494,10 zł PLN   NOWOŚĆ   ‐ 10%
Oszczędzasz 54,90 zł
Elegancki i stylowy ekspres przelewowy do kawy Evoke z zintegrowanym automatycznym młynkiem do mielenia kawy. Ekspres posiada funkcję "Pour over", dzięki której równomiernie rozprasza wodę po świeżo zmielonej kawie. Na początku procesu parzenia urządzenie dostarcza wyłącznie niewielką ilość wody do kawy umieszczonej w filtrze (nasączanie wstępne). Jest to podyktowane faktem, że pierwszy kontakt kawy mielonej z wodą powoduje krótkotrwałe uwolnienie dwutlenku węgla (proces zwany ‘rozkwitaniem’). Przelewanie wody przez kawę w trakcie rozkwitania powoduje ekstrakcję niewielkiej ilości smaku, co skutkuje powstaniem kawy o mniej dorodnym smaku. Urządzenie odczekuje jednak na zakończenie procesu rozkwitania przed zaparzeniem kawy, dzięki czemu umożliwia powstanie pełniejszego smaku. Filtr typu „cupcake” umożliwia jednostajny przepływ wody przez zmieloną kawę, dzięki czemu zapewnia delikatniejszy smak. Ekspres wykonany jest w pięknym designie nawiązującym do serii czajników i tosterów z tej samej kolekcji. Ponadto ekspres wyposażony jest w funkcję timera z wyświetlaczem LCD dzięki czemu możemy w prosty sposób ustawić godzinę i moc parzonej kawy.

Firma Morphy Richards produkuje małe urządzenia gospodarstwa domowego nieprzerwanie od 1936 roku. Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki niezawodnym i praktycznym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości kobiet - wysoka jakość produktów, w połączeniu z przystępną ceną pozwalają na oszczędność czasu oraz odciążenie z codziennych obowiązków. Marka pochodzi z Wielkiej Brytanii, gdzie jest bardzo popularna i 90 % gospodarstw domowych posiada choć jeden jej produkt.

Dane techniczne:
- technologia Pour Oven
- zintegrowany młynek do kawy
- rodzaj kawy: ziarnista lub mielona
- stały filtr typu "cupcake"
- blokada kapania: ekspres posiada blokadę kapania, dzięki której możesz przerwać zaparzanie kawy, nalać sobie ją do filiżanki, a następnie ponownie uruchomić dalsze parzenie
- podtrzymanie ciepła 30 min.
- szklany dzbanek o pojemności 0,5 litra
- programator czasowy: zaprogramuj start ekspresu na wybraną przez siebie godzinę i obudź się przy zapachu świeżo zaparzonej kawy
- 2-stoponiowa regulacja mocy parzonej kawy
- automatyczny wyłącznik
- moc: 600 W.
-wymiary : 22 x 18,8 x32 cm 
-waga : 2,28 kg 

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.

Współpracujemy z  oficjalnym dystrybutorem marki Morphy Richards w Polsce. Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały szybko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności