Miksery KitchenAid
Mikser KitchenAid to spełnienie kuchennych marzeń każdego, kto lubi gotować. Profesjonalny i funkcjonalny mikser sprawdzi się w każdej kuchni, przy różnym stopniu zaawansowania umiejętności kucharza. Bez problemu poradzi sobie przy nim zarówno szef kuchni, jak i początkujący miłośnik gotowania. Praca miksera nie ogranicza się tylko do wykorzystania dzieży(misy). Mnogość przystawek pozwala zamienić Twój mikser KitchenAid w wiele innych urządzeń, które pomogą Ci wykonać męczące prace kuchenne. Co najlepsze, będzie zajmował ciągle tylko jedno miejsce!

Dzięki mikserowi KitchenAid możesz między innymi mielić, przecierać, trzeć, szatkować, kroić w plasterki, przygotowywać makaron, robić kiełbaski i wiele, wiele innych czynności.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz własnego miksera KitchenAid w swoim domu i masz jeszcze wątpliwości to koniecznie przeczytaj artykuł na naszym blogu. Opisaliśmy w nim wszystkie opcje, funkcje i możliwości jakie daje mikser. Na rynku istnieje wiele marek oferujących podobne produkty, ale żadna nie ma takiego doświadczenia jak KitchenAid.

Dodatkowo oferujemy najniższą cenę. Na mikserze KitchenAid możesz zaoszczędzić, aż 200 zł.

Sprzedajemy europejską wersję miksera KitchenAid – dowiedź się więcej

Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki KitchenAid w Polsce. Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały szybko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie. 

Mikser KitchenAid Artisan 5 i 7 objęte są 5 letnią gwarancją, natomiast mikser KitchenAid ręczny 2 letnią.  

Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności