Producent Miele
Kod producenta 11333390
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 2 569,00 zł
Nasza cena 2 569,00 zł PLN    
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Firma Miele od ponad 100 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają indywidualnych koncepcji, dlatego Miele oferuje różne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.
Dostosowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. pojawienie się zwierzaka. Wtedy można zastosować specjalne turbo szczotki oraz filtry, które idealnie poradzą sobie z sierścią i zapachem. Posiadają szereg funkcji i akcesoriów dostosowanych do różnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety itp. Posiadacze dywanów na pewno będą usatysfakcjonowani z użytkowania modelu Miele Electro, który charakteryzuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną. Są również odkurzacze odpowiednio dostosowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko skutecznie usuwa pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg, ale również dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu. Podczas odkurzania filtrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszystkich cząsteczek, a nawet drobny kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć!

Do propozycji firmy Miele dołączyły również odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.

Bezprzewodowy odkurzacz Miele Triflex HX1 - SMUL0 z wydajną technologią Vortex to urządzenie 3 w 1. Dostosowuje się do bieżących potrzeb użytkownika dzięki 3 trybom:
– Tryb komfortowy: wygodne użytkowanie i lekka konstrukcja
– Tryb dużego zasięgu: dzięki zamontowanemu na górze PowerUnit możesz cieszyć się maksymalną elastycznością podczas odkurzania i dotarciem do trudno dostępnych miejsc
– Tryb kompaktowy: praktycznie i szybko- PowerUnit solo zawsze gotowy do pracy

Dane techniczne:
– pobór mocy 170 KW
– waga: 3,6 kg
– czas pracy poziom MIN PowerUnit solo : 60 min
– czas pracy poziom MIN z elektroszczotką: 34 min
– czas pracy poziom MAX z elektroszczotką: 17 min
– wydajność w m² powierzchni: 125
– czas ładowania w min. 240
– możliwość przymocowania odkurzacza do ściany
– odłączana rączka umożliwiająca czyszczenie mebli i samochodu

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl 
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności