Producent Miele
Kod producenta 11333420
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
3 szt. do 7 dni roboczych
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 2 699,00 zł
Nasza cena 2 398,00 zł PLN   NOWOŚĆ  
Oszczędzasz 301,00 zł
Firma Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają indywidualnych koncepcji, dlatego Miele oferuje różne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia. Dostosowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. pojawienie się zwierzaka. Wtedy można zastosować specjalne turbo szczotki oraz filtry, które idealnie poradzą sobie z sierścią i zapachem. Posiadają szereg funkcji i akcesoriów dostosowanych do różnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety itp. Posiadacze dywanów na pewno będą usatysfakcjonowani z użytkowania modelu Miele Electro, który charakteryzuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną. Są również odkurzacze odpowiednio dostosowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko skutecznie usuwa pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg, ale również dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu. Podczas odkurzania filtrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszystkich cząsteczek, a nawet drobny kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć! Do propozycji firmy Miele dołączyły również odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.

Bezprzewodowy odkurzacz Miele Triflex HX1 Cat&Dog jest idealny dla właścicieli zwierząt dzięki dodatkowej turboszczotce, dodatkowo posiada wydajną technologią Vortex. Jest to urządzenie 3w1 z szeroką elektroszczotką z BrilliantLight do różnych typów podłóg. Posiada odłączaną rączkę umożliwiającą czyszczenie mebli i samochodu. 

Dane techniczne:
– pobór mocy 170 KW
– waga: 3,6 kg
– czas pracy poziom MIN PowerUnit solo : 60 min
– czas pracy poziom MIN z elektroszczotką: 34 min
– czas pracy poziom MAX z elektroszczotką: 17 min
– wydajność w m² powierzchni: 125
– czas ładowania w min. 240
– możliwość przymocowania odkurzacza do ściany
– odłączana rączka umożliwiająca czyszczenie mebli i samochodu

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl 

Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności